Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Asia GRATULACJE! Najważniejsze,ze Lenka zdrowa🌻 Zazdroszcze Ci juz:)Nie pojmuje tylko tego jak można szyc bez znieczulenia??? Koniecznie o to musze zapytac na nast wizycie jak to jest u nas...Przeciez to nie pojete:/ Amerie jak napisalaś ze ja nastepna to mnie dreszcze przeszly:/ Nie moge sobie tego wyobrazić... Co do imienia juz pisałam na pewno,że bedzie Maksymilian..Juz wszyscy w kolo tak mówią do brzucha wiec chyba zostanie:D No chyba,że jak pierwszy raz na niego spojrze i nie bedzie pasowało..wtedy sie bedziemy zastanawiać:) Bo słyszałam,że to tak działa:D Banmon mi ostatnio tez wazył małego...oczywiscie to jest wszystko teoretyczne,bo zaznacza objetosc brzuszka i program wylicza wage..A całkiem precyzyjnie nie da sie tego okreslić..Dopiero po porodzie..nie raz sie czytam,że dziecko miało mieć np 3 kg wg usg a urodziło sie o kilo wieksze...wiec rozbiezność ogromna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile raczej się nie szyje znieczuleniu ;) wszystko da się przejść będziemy tak obolałe po porodzie że te szycie nie będzie najgorsze ;) Poprosze go żeby na następnej wizycie mi zwazył małą bo ani razu tego nei miałam a chciałabym tak z ciekawości ....jaki dr ci zawsze pomiary robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja normalnie puchne :( dziś sie wazylam i 66 to jest masakra. A co będzie dalej? Nie jem niewiadomo czego, czasem coś słodkiego i dużo owoców warzyw. Kurde zalame sie. Zawsze byłam szczupła a tu takie jazdy. Nogi mi sie zacierają już i na buzi też jestem jak kulka. Buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie przesadzaj ;) ile do tej pory przytyłaś ? jesli to jest takie puchniecie a nie przybieranie na wadze to mierz sobie cisnienie bo puchniecie w ciąży bywa groźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja mam to jest troche tak wróżka czarowniczka, moja siostra stała sie o dzidzie i tez już była wkurzona że nie wychodzi a moja mama powiedziała: zobaczysz w maju bedziesz w ciązy! i co: siostrzyczka 1.05 zrobila test i dwie krech:):) mojej bratowej tez wywróżyła:) a mi powiedziała: dziecko ja ci wróże bliźniaki na koniec roku: grudzień- styczeń!! Zobaczymy czy się sprawdzi::) Jeszcze w wakacje jak byłysmy (z siostra i bratowa i reszta rodzinki) na działeczce to nad naszym domkiem dosłowne nad naszymi głowami przeleciały 4 bociany: jeden mojej siostry, drugi dla bratowej, a te dwa pozostałe chyba dla mnie:):) Oj byłabym najszczęśliwsza na świecie::) prawdopodobieństwo jest bo sama jestem z bliźniaków:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela no to mama szamanka ;) jesli ma takie dobre przeczucia to liczę na to że i u ciebie ise sprawdzą :) ja też w tym roku mase bocianów widziałam :) jak nigdy ! chociaz może to nie łatwe ale trzeba myślec pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była u mnie koleżanka z która sie długo nie widziałam, powiedziała do mnie: jakos dziwnie wygladasz, tak inaczej, czy ty czasem nie jesteś w ciązy?? Więc może jednak sie uda:) Mysle pozytywnie i to mi dodaje otuchy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz za tydzien sie dowiemy :) tylko nie nakrecaj się tez aż tak bardzo bo póxniej jest ciężko - zycze ci z całego serca żeby się udało ale lepiej zawsze podejść tak trochę z dystansem, wtedy jesli sie uda radość jest większa a jak się nie uda to ociupinke mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem te wszystkie "wróżby" przyjmuje z przumrużeniem oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no co Ty! Ja słyszałam,że szyje sie w znieczuleniu..wez mnie nie strasz.. Mnie gin zawsze patrzy na narzady małego,mierzy np kosc udową zawsze czy rosnie odpowiednio do tygodnia ciąży i głowke tez zawsze.. Wczoraj byłam w szoku bo wszystkie pomiary sie zgadzały co do dnia i tygodnia,bo wczesniej zawsze wg usg mały był mniejszy niz z OM o tydzień.. Gzela to jak mama tak mówi to musi tak być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waże juz 10kg wiecej,wiec to jest dopiero powód do załamania:D A w nosie to mam..własnie zeżarłam prince polo to wielkie:D:D Jak nic ze słodyczy nie jadłam to i tak tyłam...nic to nie da wg mnie. Bede ryczec po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin mierzy kość udową zawsze i główkę, no i długość stopy (ale to tak dla nas) bo zawsze sie dziwimy że taka wielka :D:D basen będzie jej przeznaczeniem :D mi zawsze wychodził z pomiarów że jest albo dokładnie z terminem OM albo troche więcej a ostatnio kość udowa mi wyszła dłuższa o pare dni ale obwód głowy mniejszy o pare dni :( zdążyłam sobie wbic już niepokój do głowy ale myślę że jeśli byłob coś nie tak to chyba gin by powiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój:) jeyny taki okres w zyciu kiedymozna sobie pofolgować:):) Najwazniejsze aby wasze maleństwa dobrze sie rozwijały i zdrowe były:):) Będziecie sie martwic po porodzie, a póki co cieszcie sie tym pieknym okresem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupiłam takie opakowanie z kinder czekoladkami i codziennie jedna jem :D a do tego śliwki w czekoladzie podjadam :D przestałam się już tym przejmować :D czasami tylko patrze na moj brzuch i się zastanawiam czy moja skóra da rade z tym rośnieciem.... bo jeszcze ponad 3 m-ce będzie rósł i nie wiem czy mam aż tak elastyczną skórę - wątpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra zaraz wejdzie w 9 miesiąc i przytyła tylko 10kg i ma może jednego rozstepa... Każda kobitka przechodzi to w inny sposób... Niezaleznie od tego ile będzie jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie 8 kg na plusie :) - mam potencjał do tycia :) ale już się tym tak nie przejmuję - trudno, jem to i tyje, inaczej być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz Gzela jesli chodzi o wage to tak spuściłam z tonu ale rozstępami sie na prawde martwie - wiem ze jak mam miec to będe miała, ale jednak chciałabym uchować swój brzuch przed tym, na piersiach już mam ale to się pod stanik schowa i tyle widac ale kurde ten brzuch.... no w końcu fajnie jest się czuć dobrze w swojj skórze po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazylam ok 55, 56 przed ciąża. Więc 10 kg jak nic. Fajnie macie ze wam sprawdzają wszystkie pomiary a ja kurde nic nie wiem. Jak byłam na ostatnim Usg to babsko mówiło ze to ciężko już określić bo dziecko jest duże. Banmon ja sie ciągle smaruje tym kremem z Palmersa i oliwka a mam wrażenie że moja skóra jest jak gąbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo całego brzdąca to raczej nie zmierza, a w sumie co mi po tych pomiarach kościu udowej i glówki jak np teraz pierwszy raz wyszło że jest pomiar mniejsyz niz byc powinien i tylko sie zdenerwowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te kremy to ja bym nie wierzyła.. Moja szwagierka smarowała sie tylko kremami z Vichy, gdzie krem kosztuje ponad 100zł (fakt stac ja na to) i co i nic nie pomogło??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inna skóre i na każdego inaczej wszystko dzial:) moja mama urodziła 3 dzieci w tym jedna ciąża bliźniacza i zero rozstepów i cellulitisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, to wszytsko zalezy od skóry, wiadomo smarowac ise mozna żeby później nie miec wyrzutów co do siebie że się nic nie robiło ale trzeba się liczyć ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy myslicie że mąż/chłopak/nażeczony obeny przy porodzie to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli chodzi o wage to was pociesze :D ja np. pod koniec ciazy wazylam powyzej 70kg a teraz mama wage juz z przed ciazy no moze 1kg. na plusie jesli chodzi o rozstepy to juz gorsza sprawa mialam je tylko na piersiach a na sam koniec ciazy co dopiero po porodzie zobaczylam mam tez kilka na brzuszku ale to tez nie jest tragedia bo bardzo malutkie sa no i brzuch wcale nie jest jakis "zwisajacy" smile ja tez tak mialam jak mi pisalyscie ze ja nastepna ;) bedzie dobrze zobaczysz przeciez my wszystkie bedziemy trzymaly kciuki :) fajne imie wybraliscie u mnie bylo tak ze mialam imie wybrane a jak zobaczylam malego to chcialam dac mu inne bo myslalam ze bardziej pasi nawet mowilam mezowi ale teraz nie zaluje bo wszystko jest jak trzeba ;) najwazniejsze ze skarbek zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze facet moze byc nawet pomocny przy porodzie ;) moj maz sie przydaj i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie no to super ci waga zleciała !!! i skóra normalna :) czasmi te brzuchy to na prawdę różnie wyglądają po ciąży - geny, geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×