Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ja to sie tak zabieram za to konto na nk jak żółw..ciagle mi sie nie chce:) Hope mi tez brzuch twardnieje dosyć czesto i prawie codziennie jem no spe..ale nieregularnie,wiec mam nadzieje,ze to te skurcze braxtona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu w koszu sie kurzyc bedzie;) a w szufladzie mniej..ja słyszałam opinie,że ta szuflada jest bardzo przydatna no i nie zauwazyłam żeby jakaś droga była..Łózeczka na allegro są wg mnie tanie...A w sklepach nie mam pojecia bo nie bylismy jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym zmierzyć jaka jest odległość między dołem łóżka a podłoge żeby wiedziec jak wysoki kosz mozna tam wsunąć. Takie łóżeczko z szuflada kosztuje 190zł więc nie wydaje mi się że to jakies kokosy. za spore pudełko też trzeba trochę zapłacić a trzeba ich kupić kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 12.11.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia Smile........................31...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................24...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................25...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Ola mnie jeszcze asekuruje i sie nie boje:D Szkoda ze tylko teoretycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 12.11.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia Smile........................30...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................25...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................25...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa fajne kosze zamykane. Ale dziewczynki zrobicie jak uważacie:) Ja tylko piszę opinie moich koleżanek, które nie były zadowolone z szuflad! No ale ile dziewczyn tyle opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 12.11.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia Smile........................31...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................25...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................25...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki dziewczyny:* Ola gratulacje!!! naprawde dzielna z Ciebie babka:) porod mialas nieciekawy, ale Ta Kruszynka wszystko wynagradza i zapoina sie o tym bolu, prawda?:) a, i Kluseczka sliczna:) i wcale nie taka "Kluseczka" :P co do pologu to u mnie z dnia na dzien jest coraz lepiej, tylko mleka mam tyle ze mi cycki rozsadza... dziewczyny wstawilabym zdj Lenki ale nie chce sie wstawic na ta stronke...:/ pozakladajcie konta fikcyjne na nk tak jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zaczęłam 26 tydzień ;) Smile a ty kiedy się wybierasz na jakies zakupy łóżeczka, ciuchy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko u mnie, leci czytam Was codziennie :) u mnie bez zmian, cykl podobno mam bezowulacyjny wiec tym razem nic z tego czy ktoras z Was zna sie na tych wykresach temp? bo bym wam napisala jak to u mnie jest bo ja nic nie wiem z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie krzyż boli nawet jak się nachylam do mycia zębów !! ae ja zawsze miałam problem z krzyżem więc spodziewałam się czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile my kupilismy lozeczko na zagnanskiej za 360 lakierowane drewniane:P balam sie na necie zamawiac!!! juz kiedys zamowilam cosik i dostalam inny kolor, nie lubie takich niespodzanek!!!!!! tam na zagnanskiej jest najdrozsza hurtownia ale taniej niz w dziecko, momo to polecam to i to bo przetestowalam:) na gornej jest najtaniej i mili sprzedawcy tam kupilismy wozek coneco i jestem baaaardzoooo zadowolona:classic_cool: rowniez bujak z tej samej firmy i mate ktora Gabrysiek uwielbia:P na zagnanskiej jest wszystko wiec mozna za jednym zamachem kupic cala wyprawke, nie ma znizek bo tam sa hurtowe ceny!!! jesli kupujesz cala wyprawke razem to na prostej obok szpitala to tam daja rabat ale mnie sie tam wozki nie podobsly bo byly z bebeto takie kwadraciaki jak dla mnie!!! jesli masz pytania to slucham, ja oblatalam cale kielce za rzeczami dla malego:P Ty rowniez Banmon pytaj, ja odradzam szuflady z lozeczkiem ciezkie cholerstwo i sie psuje, ja mam bez i naprawde polecam:P no i baldachim rzecz potrzebna szczegolnie w mieszkaniu bo slonce!!!! a i Gabrys ma kolorowa posciel i lubi baldachim:P u nas napewno zeby, bylam pytac sie dopoki temperatury nie bedzie i wodnistych kupek to trzeba smarowac, ja smaruje bobodentem, drogie cholerstwo a takie male!!! a polecam tania apteke na wzgorzu!! najtaniej w kielcach:P ach bedzie przerabane z tymi zebami..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu na pewno sie wybierzemy..i mysle ze w pierwszej polowie czyli juz nie długo:) Chciałabym jak najszybciej zeby jeszcze w miare normalnie chodzić,bo naprawde z plecami cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja to bym poprosiła o nazwy sklepów albo dokładne adresy bo ja się nniei orientuję w tych Kielcach .... na allegro łózeczko z szufladą 190zł w Ikei 210zł jak dla mnie nie majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agnes..właśnie musimy gdzieś podjechać gdzie sie kupi prawie wszystko naraz..Wózek tez chce z coneco,ale to akurat w innym miejscu kupimy,bo R. wyczaił sklep na przeciwko swojego chyba w Checinach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Agnes mówi że te szuflady sie psuja i opadaja z szyn jak cos wiecej włożysz. Także ja juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi w ciazy tez twardnial brzuch i nawet nie bralam tabletek to normalka tylko tak jak hope pisala lepiej wtedy raczki na bok banoman ja jestem zadowolona ze swojego wozka :D wiedz ze wszystkie dziewczyny z uk zdecydowaly sie na znieczulenie babka ktora odbierala moj porod powiedziala ze bardzo dobrze robie bo po co skazywac sie na wieksze cierpienie no i powiedziala ze przy nastepnej ciazy to juz nie bede miala okazji sprobowac bo zawsze wszystko idzie szybciej hope tylko domagaj sie znieczulenia bo ja cierpialam az do rowarcia na 6-7 a moglam dostac znieczulenie duzo wczesniej a zaufaj mi ty nie chcesz czekac do takiego rozwarcia bez znieczulenia ;) staram sie zalozyc oddzielne konto na nk. zeby wiecej fotek powstawiac ale cos sie pierdzieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo teraz takie byle jakie sie robi..nie to co kiedys..u mnie w domu jest łózeczko gdzies na strychu w ktorym my z siostra sie wychowałysmy i jeszcze po kilkunastu latach moj brat..wrecz jest idealne,ale kupimy nowe,bo juz mój tata(przyszły dziadek:D mówi,że wnukowi trzeba nowe kupic a nie znosic ze strychu:D No i cos kasą sypie ostatnio to trzeba brać:D W końcu bedzie dziadkiem po raz pierwszy:D Tyle,że daleko mu do wyglądu dziadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas ze znieczuleniem nie jest tak łatwo...nie wiem czy w ogóle coś podają..Banmon moze Ty wiesz,bo bedziemy rodzić w tym samym szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorna 18 to ta najtansza hurtownia:P to tam niedaleko tesco wczesniej byl wjazd od gieldy ale teraz tam robia tunel i trza jechac obok mcDonalda:P dziecko jest obok reala na radomskiej:P zagnanska to jak sie jedzie do wiezienia na piaski na przeciwko cmentarza:P na domaszowskiej bylam raz i beznadziejnie tam... na bazarach sa tez sklepy dzieciece dwa tez maja wozki takie jak ma marzenka i goga:P na zagnanskiej jest tez druga hurtownia duzo mniejsza zaraz za zjazdem na wegloblok.. oczywiscie polecam smyka ale nie teraz bo ceny sa kosmiczne!!!!!! ja kupowalam tam b tanio na przekomie kwietnia i maja:P na tesco firma cheroke jest super ubranka bardzo ladne i swietnie sie piora:P polecam!!! na realu tez maja niekiedy fajne rzeczy i na przecenach:P w teczy badziewnie i drogo!!! i chyba to tyle:P ceny na necie sa o polowe nizsze Banmon bo mialam zamawiac ale czego nie zobaczysz i nie dotkniesz to nie wiesz... ja jestem takiego zdania:P cos jeszcze??? a jaki z coneco chcecie Smile? ja mam coneco chameleon:P chcesz to moge ci wkleic zdjecia:P a ja mam laktator elektryczny z madela czy jakos tak i jest super koszt 380zl, ja kupowalam w sklepie medycznym na kosciuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prostej jest znieczulenie tylko trza wczesniej uprzedzic bo je podaje anestezjolog:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360zł jak dla mnie to za drogo za łóżeczko.... dziewczyny z bociana kupowały łóżeczka na allegro i żadna nie skarży się ze jakies nie takie dostała, zalezy od jakiego sprzedwacy się trafi, wiadomo moze sie jakiś feler trafic jak wszedzie. Smile to prawda ze teraz robia wszystko gorszej jakości - taka polityka, zrobic na chilkę tyle co gwarancja obejmuje a później kupic nowe - im w to graj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×