Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

19mlooda91

Wpadliśmy z gumkami?

Polecane posty

Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, używaliśmy tylko gumek, bo niestety nie mogę hormonalnych nic brać... Żadna gumka nie pękła były kupione w aptece... Wszystko poszło ok... ale od wczoraj zauważylam że mój śluz jest różowawy a dziś lekko brązowy... Strasznie się martwię, czy aby nie wpadliśmy? ;( Ostatni okres skończył mi się 21 listopada, więc nie wypadały raczej dni płodne... dopiero w sobotę będę mogła zrobić test ciążowy, poradźcie mi czy to możliwe w ogóle? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
Twoj opis sluzu wskazywalby na to ze masz teraz owlacje a nie na to ze jestes w ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byś może była źle założona... w sumie nie wiesz czy wpadłaś. najlepiej zainwestuj 12 zł w test ciążowy. jeśli miałaś okres 21 a zakładając, że masz regularne okresy, to na razie niepotrzebnie się stresujesz. poczytaj sobie na o cyklu owulacji - czasem inny kolor śluzu jest gdy jest środek cyklu i największa płodność;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
hhmm chyba ze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
podaj date kiedy dostalas okres i jak dlugie masz cykle? Mam nadzieje ze cykl sie mierzy od dnia dostania miesiaczki do nastepnego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... Nie do końca regularny mam okres... i coś mi się wydaje że może ze stresu teraz dostanę? ;( Jestem po prostu w wielkim stresie.... Martwi mnie ta cała sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o gumki to były raczej dobrze zakładane... ani się nie zsunęła ani nie pękła a to chyba dobra oznaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze stresu to ci się może wręcz spóźnić;P więc zrób test ciążowy - teraz są bardzo skuteczne źle może wyjść tylko jak się bierze tabletki antykoncenpcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na przyszłość to jak nie chcesz się więcej stresować to prócz gumek kup sobie w aptece takie globulki (czopki;P) plemnikobójcze patentex oval

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
prosilam Ci e o date okresu.. na tej podstawie mozna by cos powiedziec ... aha tabsy nie maja wlyw na wynik testu na kazdej ulotce to jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18-21 listopada miałam krwawienie... :( Wiem... teraz chcę już brać globulki... a na ten test niestety jesszcze muszę czekać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdh hd
tylko nie patentex oval. Raz w życiu użyłam A potem zdychałam z powodu pieczenia przez 3 dni. Koszmar. I czekać jeszcze te ?20minut aż się rozpuści . Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
czyli dzis masz 22 dc a kiedy byl stosunek i mniej wiecej co ile masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
a kiedy mialas stosunek i mniej wiecej jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadasd
przede wszystkim GUMKI NIE CHRONIA W 100% nawet jak są dobrze zakładane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej jej
nie sądzę że to ciąża...może zwykłe plamienie, a może chłopak cię za mocno pukał i coś ci zatarł i lekko krwawisz. spokojnie bez stresu. a i nie widzę sensu dla którego masz podawać date ostatniej miesiączki, zaraz ci panie "ginekolożki" z kafe wszystko wyliczą tak że się okaże że w ciąży jesteś już od 5 miesięcy:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
a panii O JEJ wlasnie posawila tarota i stwierdzila ze nie sadzi ze mozesz byc w ciazy... masakra... a slyszalas kiedys o czym takim jak plamienie implatacyjne? wlasnie po to jest potrzebna data stosunku i dlugosc cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdh hd
asdsadasd------------------ przede wszystkim GUMKI NIE CHRONIA W 100% nawet jak są dobrze zakładane... PRAWIDŁOWO nadzierżgnięta chroni w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdh hd
owulację masz miedzy 10 a 18 dniem cyklu Wejdź na strone oblicznia owulacji i już będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co mi po tym, jak nigdy nie mialam takiego koloru śluzu? ;// tak nagle? A propos' obcierania to chyba nie obtarł mnie, bo ani nic nie bolało ani w czasie ani po... poza tym mialam wybitnie dobre nawilżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
jest w sumie kilka mozliwosci... Albo teraz masz owulacje, spozniona ale mozliwa. Pytanie tylko czy potrafisz wiesz kiedy masz owulacje, czy poznajesz ja po czyms, bol brzucha , sluz plodny mozliwe jest wlasnie plamienie , ktore moze sie pojawiac a nie musi. Druga mozliwosc to zaburzenia hormonalne, w drugiej fazie cylku jesli wystepje plamienie to moze byc to spowodowane progesteronem , trzecia mozliwosc to taka ze zarodek zagniezdza sie w macicy wtedy tez mozliwe jest plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zarodek o,O... Jestem raczej za hormonami, bo nie mam ustabilizowanych... ze względów chorej tarczycy... a dni płodne raczej mam bardziej "śliskie" a nie kolorowe... nigdy nie miałam w inne dni niż okresu śluz jakiegokolwiek koloru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
ja tez nigdy nie mialam plamien , jestem ze tak powiem na czasie w tym temace, bo wlasnie wtym mcu pierwszy raz mi se zdarzylo ze mialam plamienie przez 3 dni podczas owulacji wiec czytalam wsio co mozliwe:) najlepiej jak pojdziesz do gina , czytalam wlasnie ze plamienia najlepiej zdiag nozowac u gina czasem sa tez oznaka nadzerki;( mam nadzije ze wyjasni Ci sie sytuacja, najlepiej zrob test tak za ok 2 tyg jak bedzie negaywny to jesli w nast mcu sie to powtorzy to zapytaj gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korex
W jakim miescie mieszkasz i w ktorej aptece kupowalas te gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co?;P powietrze może złe?;P gumki i tak kupowal mój chłopak :) więc nic mi nie wiadomo gdzie poszedł;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korex
bo pracuje w hurtowni farmaceutycznej i z kolega dla jaj przzebijalismy gumki szpilkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×