Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda_s

prezenty w galerii czy necie?

Polecane posty

Gość Ruda_s

Czy to możliwe, żeby przed świętami wszystko w galeriach handlowych drożało? Mam wrażenie, że ceny są wyższe o kilka-kilkanaście procent :( Zaczęłam rozważać kupienie prezentów przez internet tylko czy jak kupię, zdążą jeszcze dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty allegro
no ja czekam 3 tydzien na dwie tuniki ,nie wspomne o wisiorku;/...szlag mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty allegro
no ja czekam 3 tydzien na dwie tuniki, nie wspomne o wisiorku,szlag mnie trafia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że lepiej kupować w necie niż w galeriach- ceny są o wiele niższe nawet biorąc pod uwagę pseudo-promocje :) Jeśli chodzi o czas w którym dochodzi przesyłka to wszystko zależy od sklepu, który wybierzesz. Ostatnio na sprzęt z torres.pl czekałam raptem kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Tak to jest jak się zamawia na allegro. Allegro leci w kulki, dlatego jak już zamawiam to tylko w sklepach sklepach, jak Electro np, a nie od nawet allegrowych supersprzedawców. Ile razy było tak, że potrzebowałam coś na za 2 dni, a przesyłka przychodziła po tygodniu lub więcej. Raz nawet w ogóle nie przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniakkk
Ja kupouje tylko w necie, sklepy mnie drażnią. Kiedyś na allegro, teraz tylko na geloo.pl. Z przesyłką nigdy nie miałem problemów, bo dogadujesz się z konkretnym sklepem, nie są to osoby prywatne, więc nie ma obsuwek, że ktoś zapomniał. No i duużo taniej można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję tylko w sklepie, ze sprzedaży wysyłkowej skorzystałam chyba tylko 2 razy (kupowałam płyty) a mąż w aptece internetowej kupuje leki...pewnie wygodna taka forma, ale dla mnie zakupy to nie problem...ja muszę obejrzeć, pomacać...jeśłi ciuch to przymierzyć...no i mieć pewnośc, że płacę i od razu zabieram towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrzucałabym wszystkich sprzedawców z allegro do jednego worka ja nigdy nie czekałam tak tak długo, jak tu piszecie. Ale fakt, że 2 tygodnie przed świętami, to sama poczta polska jest przeładowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście większosc kupiłam w necie, jak się zamówi odpowiednio wcześniej to nie ma problemu z otrzymaniem przesyłki na czas bo przed świętami trochę dłużej może isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że najlepiej kupować prezenty przez internet. I to niezależnie od tego, jakiego rodzaju są to prezenty. Wydaje mi się po prostu, że jest dużo taniej, dlatego ja zawsze kupuję przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe że w galeriach wszystko drożeje. Najpierw pompuje się ceny, a potem trochę obniża i wmawia się nam, że to są promocje i obniżki. Nawet zwykłe rafaello normalnie kosztują 12 zł, a w "świątecznej promocji" 16... Dziękuję serdecznie za takie promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie "zabiegi marketingowe" tak powszechnie stosowane w galeriach handlowych nie powinny nas juz dziwić, bo uskuteczniane są od dawien dawna. A my i tak zawsze się na to nabieramy bo prezenty kupić trzeba. Tuż przed świętami zepsuła nam się w domu maszynka do mielenia i trzeba było kupić nową. Po pierwsze - mały wybór był w sklepie stacjonarnym, po drugie - drogo. Porównałam ceny ze sklepem internetowym i wyszło ok. 80 zł różnicy na dokładnie tym samym modelu, co jest dosyć dużo!! Kupiłam więc przez internet, w sklepie 1komp.pl i jeszcze zdążyło dojść przed świętami i zaoszczędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john_johnson
Ja kupuję zawsze w necie bo po pierwsze dla kobiety bieliznę głupio mi wybierać w sklepie ... a po drugie to faktycznie w necie można kupić taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, faktycznie lepiej jest żeby facet kupował bieliznę dla swojej kobiety w sieci bo oszczędza sobie tych wszystkich kąśliwych uśmieszków pań ekspedientek :P Działa to też w drugą stronę, gdy pani chce kupić bieliznę dla panów :) Ale i tak najważniejsze jest to, że jest taniej. A co najlepsze po świętach są jeszcze większe wyprzedaże niż przed, przynajmniej w electro z tego, co obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×