Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja mam net z inea

kto jest Waszym dostawca Internetu?

Polecane posty

Gość ja mam net z inea

jaka macie przepustowosc? i czy jestescie zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vectra, 100 mb/s, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio tnę koszty i z internetuupc przeszedłem na sferię. zawsze to parę zł miesięcznie mniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajestem bardzo zadowolona ze swiatlowodowego internetu od http://pxs.pl/ poniewaz to naprawde wysoka jakosc i dobry internet, szybko dziala i jest naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam z toya, mają bardzo dobrą prędkość, warunki spoko, cenowo - atrakcyjnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elon mózg planuje tworzyć starlink internet satelitarny gdzie jedyny ograniczeniem prędkości będzie szybkość dysku twardego, czyli tak jak telewizja satelitarna , w praktyce prędkości rzędu 1000 GB/s a w praktyce prędkość odczytu/zapisu na dysku czyli w choooj szybsze niż obecnie najszybsze światłowody,

ale niestety puki co priorytetem dla nich jest tzw wyprawa na marsa a jak dla mnie zakończy się to tym że wszyscy którzy polecą tam zdechną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

internet bezpośrednio z satelity z kosmosu cała ziemia ma być okrążona satelitami i każdy będzie mieć antene bezpośrednio wycelowaną w kosmos, najszybszy przesył danych jedyne ograniczenie to będzie prędkość zapisu danych na dysku, czyli internet tak szybki jakbyś kopiował coś na swoim dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×