Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe_latte_

Opiekunka - Poznań

Polecane posty

Jestem mamą 4,5 miesięcznej dziewczynki. W lutym wracam do pracy i będe potrzebować opiekunki dla córeczki. Ale kompletnie nie wiem jakie wynagrodzenie zaproponować opiekunce. Ile zarabiają na godzinę opiekunki w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy ..........
przy 11 zł na godzine wychodziłoby 1700 - nie znam żadnej opiekunki ktora by tyle zarabiała w Poznaniu, pełny etat to ok. 1000 zł na rękę bez sprztania i gotowania itp Jeżeli jest mniej godzin to zaczyna sie od 7 zł za godzine w zwyż, nie patrz tylko na panie z netu i te ich stawki, popytaj znajomych i przyjaciół ile oni placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizela
witam panie mam 48 lat od jakiegos czasu poszukuje pracy w poznaniu mam praktyke wlasne dzieci ,wnuki, cudze niezlicze to jest praca odpowiedzialna o tym nikt niepamieta w dodatku na czarno i niedoceniana biore 12 zl na godz plus zwrot kosztow dojazdu mieszkam w obornikach szukam pracy 5 dni w tygodniu jesli jest pani ktora chce miec wesole szczesliwe zadbane dziecko a nawet dzieci to prosze o kontakt i wierzcie mi jesli niejestescie czegos pewne to zrezygnujcie z pracy bo tu juz wszystko czytalam to przykre jak traktujecie ninie a potem zostawiacie im dzieci nieladnie myslcie czasami nietylko ja to czytam babcia Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×