Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zium

w czym na narty????

Polecane posty

Gość gość
ubranie znajdziesz w różnych sklepach, gogle w sklepie artcica, narty może w sklepie presto, ale nie wiem gogle ostatnio kupiłam w sklepie arctica za 64 zł więc niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na narty polecam też zaopatrzyć się w dobre gogle narciarskie lub okulary sportowe, to zawsze się przyda. Fajne promocje widziałam na Shop4Active.pl warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zaopatrzyć się w odzież narciarską. Gwarantuje Ci dobrą ochronę termo aktywną. Ja kupowałam takie ubrania w sklepie www.nartykrakow.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na narty pamiętaj także o tym aby na obowiązkowym wyposażeniu znalazły się gogle narciarskie, akurat na SuperOkulary.pl są teraz fajne promocje, warto zerknąć i wybrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo rzeczy można wypozyczyć, ale nie wszystko - podstawa to na pewno kurtka i dobre spodnie narciarskie. Ja mam przykładowo takie https://www.limango-outlet.pl/kilpi/spodnie-narciarskie-azzura-w-kolorze-czarnym-4026445 - tu jest dla mnie ważne, że mają osłonę przeciwsnieżną, bo nie tak trudno nasypać sobie śniegu do buta, a jak jest się kilka godzin na stoku, to się szybko marznie. Resztę można gromadzić stopniowo, im bardziej się będzie wkręcało w narty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciuchy na narty zazwyczaj zaopatruje się na allegro, jedyne co tam kupuje to ciepłą bieliznę i ciepłe leginsy pod spodnie. Kurtkę i resztę ubrań mam z pozostałych sezonów. Jeżeli chodzi o biuro zawsze wybieram się z tym: http://austria-na-narty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniazgór
Jak już ktoś wyżej napisał, najlepiej kupić zarówno kurtki, jak i bieliznę termiczną, oczywiście o nartach i butach nie wspominając , w sklepie internetowym NartyKrakow. Ja gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się co ubrać na narty to polecam wam ubrać się w rzeczy przeznaczone do jeżdżenia na nartach. Takie rzeczy można znaleźć na www.nartyok.pl Mają szeroką ofertę, dużo promocji I dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekMykus
Ja zawsze zabieram ze sobę na wyjazd w góry też okulary przeciwsłoneczne bo jak wiadomo o oczy trzeba dbać również zimą!Kupiłem sobie w tamtym roku Ray Bany Aviatory na galeriawidzenia com i jestem mega zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katpio123
Kurde mi to się wydaję, że porządnej kurtki narciarskiej do 700 zł to raczej się nie znajdzie. Ja pamiętam, że za swoją jakieś dwa lata temu płaciłem blisko 2 tys i nawet teraz tak przeglądam sobie sklep z profesjonalnym sprzętem i odzieżą narciarską to najtańsze kurtki takie jak te http://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Mezczyzna-pl,Kurtki-pl-8,Kurtki-narciarskie-pl-1 zaczynają się od tysiąca . Nie wiem w sumie jak dużo jeździsz i czego oczekujesz ale jak jesteś pasjonatem i kilka tygodni w roku spędzasz na nartach to według mnie lepiej trochę dołożyć o kupić porządną odzież jak i cały sprzęt aby czerpać jak najwięcej przyjemności z jazdy. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam sobie spodnie narciarskie, niezwykle ciepłe i naprawdę dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam bluzę w sklepie online CunaZone. Z czystym sumieniem mogę polecić, jest mega wygodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku kupiłam tanie ubranie w Lidlu - za 52 zł z promocji. Nie chciałam wydawać dużo bo nie wiedziałam czy " załapię bakcyla". Po jakimś czasie kupiłam lepszą kurtkę Spyder - udało się chwycić promocję w TK Maxxx w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wyposażyć się w profesjonalną odzież narciarską, kaski i rękawice narciarskie. Odpowiednio dobrane ubrania będą nas chronić przed urazami i wychłodzeniem. Polecam wam zgłosić się do firmy www.nartyok.pl Sprzedają wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do jeżdżenia na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrym sprzętem narciarskim i odzieżą narciarską to zajrzyjcie na stronę www.nartyok.pl Jest to sklep ze sprzętem narciarskim i wypożyczalnia. Sklep znajduje się we Wrocławiu ale prowadzi również sprzedaż online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo urozmaicony wybór gogli ma Sportmix u siebie na www.sportmix.pl/marka_uvex/gogle/. Polecam sklep, można u nich zaoszczędzić na zakupach, nie doliczają sobie już nic dodatkowo za przesyłkę (jeśli zakupy są co najmniej za sto złotych zrobione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam na narty odzież z wełny merino. Naturalne właściwości wełny zapewnią ciepło podczas zimowych sportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooodkyre

No właśnie sama zastanawiam sie nad odpowiednia kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie skompletowac oprócz nart

wygodną kurtkę

bieliznę termoaktywną (która bedzie utrzymywała ciepło ale jednoczesnie nie pozwoli sie na nartach zapocić)

rękawice

Jak i buty, nad którymi polecam najbardziej się zastanowić. Najważniejsza w butach narciarskich jest twardość skorupy, w języku narciarzy określaną jako FLEX INDEX. Twardość buta określa nam przeznaczenie, a także w pewnym sensie wygodę i komfort. 

Zerknijcie sobie do tego sklepu https://www.krakowsport.pl/ Możecie w nim liczyc na profesjonalne doradztwo, jakie narty wybrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×