Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dromaderka

Co sadzicie o tym łóżku?

Polecane posty

Gość Tzn. które ci się podoba
? To metalowe, czy drewniane? Oba są ładne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromaderka
To metalowe. W drugim linku jest wiecej lózek, ale chodzi o te biale metalowe z pierwszego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ikei
okropnie skrzypią, są kiepsko wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
To pierwsze niezbyt ciekawe,drugie ujdzie.. To kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromaderka
Hehe, zawsze sie zastanawialam co wlasciwie skrzypi w lozkach :) Drewno? Kiedys dawno byly materace ze sprezynami i one nie dosc, ze byly niewygodne to jeszcze wydawaly dziwne dzwieki. Ja chce lozko metalowe, tez bedzie skrzypiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łóżka z Ikei są okej tylko co
jakiś czas (np. raz na rok, albo raz na pół roku) dobrze jest podokręcać śruby, żeby mieć spokój. Za takie ceny jakie oferują, to rewelacja. Ciekawe wzornictwo, całkiem niezła jakość - czego chcieć więcej? Bierz je. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co skrzypi
miejsca w których łóżko się łączy, stelaż... Po pewnym czasie bardzo się wyrabia i nawet przy siadaniu skrzypi jak diabli. Dokręcanie mało daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łóżka z Ikei...
Daje daje. :) Jest nieźle. A sprężyny są w materacach nadal - zazwyczaj w tych najgrubszych i najdroższych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy wiecej lozek z Ikei
Juz 3 wyrzucilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzysz że wyrzuciłaś 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longin p
wygląda fajnie, tak stylowo, tanie łóżko, które pasowało by do wnętrz "z wyższych sfer" widziałby je na przykład tu: http://bit.ly/6mAm6P ale też mam wątpliwości co do jakości wykonania produktów z Ikei. Swego czasu pracowałem, w hostelu, gdzie wszystko było z Ikei i kurcze się psuło na potęgę. A zwłaszcza łóżka. Może to akurat jest Ok. Na pewno ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromaderka
Oj, to nie wiedzialam, ze robia jeszcze materace ze sprezynami. Nie bardzo mnie stac na te lepsze i drozsze, wiec pewnie dlatego nie mam pojecia z czego sie wykonuje :) Moze znacie inne firmy, ktore robia takie lozka i sa lepsze jakosciowo. Prosze o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wyrzucilam juz trzecie
Nie pieprze .kupilam pierwsze lozko w 1997. drugie w 2003. trzecie dwa lata temu synowi i tez sie rozlecialo. z racji mojego zawodu przeprowadzalismy sie juz 7 razy w przeciagu 15lat a za kazdym razem kpujmy nowe lozka . W Ikei taniej ale to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×