Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -milenka-

masturbacja w pociągu

Polecane posty

Gość -milenka-

Jakiś czas temu wracałam kuszetką do domu. Była upalna noc, nie mogłam spać, tęskiłam o moim facecie. Poczułam, że robie się coraz bardziej podniecona. Dyskretnie wsunęłam rękę w majteczki i zaczęłam się pieścić. Po jakimś czasię tak się nakręciłam, że nie mogłam się opanować. Nie jestem pewna, ale wydaję mi się że jakiś młody chłopak który leżał na sąsiedniej kuszetce mnie obserwował. Nigdy wcześniej nie onanizowałam się przy kimś, ale sytuacja mnie tak podnieciła, że nie mogłam się opanować i doszłam do cudowego orgazmu. Czy miałyście kiedyś podobne sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -milenka-
Ja wole pociag, zawsze moze sie cos fajnego przytrafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenisXXcm
Gdybym byl na miejscu tego chlopaka to bym do Ciebie podszedl i zrobil Ci minetke:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -milenka-
To był lipiec, PKP, a tego chłopaka się nie bałam, moze nawet go pragnelam, ale coz, byl niesmialy... jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -milenka-
To był lipiec, PKP, a tego chłopaka się nie bałam, moze nawet go pragnelam, ale coz, byl niesmialy... jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -milenka-
To był lipiec, PKP, a tego chłopaka się nie bałam, moze nawet go pragnelam, ale coz, byl niesmialy... jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -milenka-
Mam nadzieje że ten chłopak nie poczuł jak w przypływie rozkoszy zesr ałam się do łóżka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak z kuszetki obok
Ja wcale nie jestem nieśmiały. A tak przy okazji to naprawdę nic sobie nie przypominasz ? Naprawdę nie bolała doopa nic a nic nad ranem ? Dziwne...bo starałem się dać z siebie wszystko.chmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oger yakich dziś mało
Była upalna noc....wracałam kuszetka.....? Ale Harlekin. Ją tam Szarpie se gruche porannym jak jadę w sraczu interregio i to jest życie ! Klapa i trzaska od klopa a czasem w trakcie patrząc w lustro widzę jak przez (celowo)uchylone drzwi podpatruje mnie podniecona mym pięknym ciałem pani konduktor. O to rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddeepp desire
Słusznie słusznie jakoś trzeba sobie umilać to (p)owolne (k)atowanie(p)asażerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricky martinnn
Nie wiem jak wy ale zaraz jak wsiade do pociągu szukam pustych przedziałów i rozpoczynam rękodzieło artystyczne a najbardziej jąra mnie gdy damską część obsługi raczy mnie przyłapać. Wspaniałe jest odkupić winy przyczyniając się do ekstazy kierowniczki pociągu w zayebistym mundurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble he he he he he
He he he he he he he he he he ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loop krejzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -milenka-
Wiem panowie, że lubicie często to robić, ale ja pytm dziewczyny czy miały kiedyś podobne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końduktor
ja sie regularnie spuszczam w kuszetki i w barszcze z uszkami w wagonach warsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac10
oj milenko powiedz kiedy i na jakiej trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888
Coraz gorsze brednie się pojawiają na tym forum, ech szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T5
Piękne przeżycie....Chciałbym zobaczyć jak jakaś dziewczyna się masturbuje jadąc pociągiem czy autobusem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj spragniona dziewczyna włożyła paluszki w majteczki a chłopiec patrzył na jej piękne kwiateczki. Przyspieszyło mu serca w oczach dostał mroczki gdy skrapiały kwiateczki jej słodkie soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę do zabawy mieć porządny wibrator xxxx jak na mszę idę to mieć wolę luźną spódnicę i idę na scholę bo tam jest ławka co ma wystającą sztachetę i ona przy modlitwie robi mi uciechę. I Gdy organista na basach zagra i psalmy wyśpiewuje to wielka ta sztacheta rozkosznie wibruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każda z was lubi to robić paluszkami wyobrażając sobie najpiękniejsze sceny;-)))Aż miło się czyta,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×