Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patiiiiiiiiiii

Pomocy!!!!

Polecane posty

Gość patiiiiiiiiiii

Podpisałam dzisiaj umowę zlecenie, jednak własnie okazało się, że w wyznaczone dni nie będę mogła pracować. Ta umowa podpisana jest do końca miesiąca, jednak jest ona z agencji pracy tymczasowej, i mam wyznaczonych tylko kilka dni. Będę jutro do nich dzwonić ale co mam powiedzieć? W umowie jest napisane, że w razie nieobecności w dany dzień trzeba zadzwonić 24h przed dniem pracy. Bardzo proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiii
Wie ktoś co można z tym zrobić>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkielfik
nie widziałaś co podpisujesz? teraz to możesz prosić o zmianę czasu pracy lub zerwać umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiii
Ale tu chodzi o to, że nie wiedziałam o tym, że w tym czasie mi coś wypadnie. W umowie jest napisane, że w razie nieobecności trzeba to zgłosić 24 godziny przed. A co jeśli zerwę umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkielfik
zobacz co jest napisane w umowie na temat jej zerwania, w sumie nie powinno być chyba żadnych wielkich konsekwencji - po prostu się wycofujesz z umowy i nie przychodzisz do pracy przecież ni będą CIę po sądach ciągnąć :-) ale na pewno warto zadzwonić i powiedzieć w czym rzecz. Może uda CI się zmienić ten czas pracy a już na pewno zachowasz się tak jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiii
Dzięki za pomoc. Tylko, że ja w tej umowie nie mam ani słowa o zerwaniu i konsekwencjach. Nic, tylko to co wyżej napisałam, że trzeba zgłosić 24 godziny przed rozpoczęciem pracy. Wiem, że pochopnie podpisałam tą umowę ale ja niestety tak już mam:-( teraz zastanawiam się jak z tego wybrnąć bez żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkielfik
a kiedy masz pierwszy dzień pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiii
16- w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkielfik
no to zadzwoń jutro i powiedz że nie możesz się wywiązać z umowy jeśli w umowie nie ma nic na temat jej zerwania to nikt CI nic zrobić nie może. Ale napewno lepiej będzie jeśli ten ktoś będzie wiedział jutro że w środę nie dasz rady przyjść bo może znaleźć kogoś innego, albo może zmienić dni pracy.. spróbuj i nie bój się zadzwonić :-) zawsze możesz odłożyć słuchawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiii
No właśnie chcę jutro zadzwonić żeby zdążyli sobie kogoś znaleźć. W umowie nie ma ani słowa o zerwaniu. W jednym podpunkcie jest napisane tak: " Zleceniobiorca ma obowiązek poinformować zleceniodawcę o ewentualnej absencji na 24 godziny przed wyznaczonym czasem rozpoczęcia wykonania zlecenia (...) Za nie zachowanie tego terminu Zleceniodawca może potrącić Zleceniobiorcy z wynagrodzenia netto karę umowną o wysokości 200 zł" I więcej nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiiiiiiiii
Tylko co ty byś radził im powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, POSZUKUJĘ OSÓB DO SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW FIRMY FM GROUP. ZE SPRZEDAŻY MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40% MARŻY. JEST TO BEZSTRESOWA PRACA. MOŻESZ TO TRAKTOWAĆ JAKO DODATKOWE ZAJĘCIE. POKAZUJESZ KATALOG FIRMY FM GROUP ZNAJOMYM I NAMAWIASZ ICH NA PERFUMY. PERFUMY NIE SĄ ŻADNYM BADZIEWIEM, MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY I DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ. MAMY TEŻ W NASZEJ OFERCIE ODPOWIEDNIKI ZNANYCH MAREK. Z KAŻDEGO SPRZEDANEGO FLAKONIKA MASZ OD 10 DO 16 ZŁ ZAROBKU. POMYŚL SPRZEDAJĄC MINIMUM 10 FLAKONÓW MIESIĘCZNIE PERFUM MASZ OD 100 DO 160 ZŁ ZAROBKU NIC PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC. PONADTO MOŻESZ SIĘ UBIEGAĆ O MERCEDESA(A PONADTO MOŻESZ OTRZYMAĆ PROWIZJĘ OD FIRMY FM), JEŚLI ZBIERZESZ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PUNKTÓW. OTO WARUNKI: 1. ZAKUPIENIE STARTERA Z PRÓBKAMI PERFUM,DZIĘKI CZEMU OTRZYMASZ KOD DOSTĘPU, KTÓRY POZWOLI CI NA ZAMAWIANIE PERFUM PRZEZ INTERNET. 2. PODPISANIE UMOWY DYSTRYBUTORSKIEJ. (W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ) Pozdrawiam serdecznie. PRZEDSTAWICIELKA FIRMY FM GROUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×