Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharka domowa

Robię na zamówienie uszka wigilijne,pierogi - Szczecin.

Polecane posty

Gość kucharka domowa

Jest ktoś chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No patrz
A ja naiwnie zawsze za darmo robię :P Fajny pomysł na zarobek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klepię sama:-) ale tak z ciekawości zapytam, ile kosztują u Ciebie pierożki? bo u nas kobietka liczy sobie 13 zł za 25 sztuk (obojętnie z jakim farszem) a zbyt ma jak na gorące bułeczki a powiem Ci, że te jej pierogi żadna rewelacja, jak dla mnie-mało doprawione, małe i takie jakieś plaskate życzę dużej ilości zamówień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ceny ciekawa :) Mi szwagierka proponowała że zrobi dla nas. ale ona to chce za 25 sztuk 25 zł. To ja już sobie sama zrobię :P Hm może skasuję męża, bo pierogi to dla niego będę robiła? :D Również życzę dużej ilości zamówień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblik.pl
szwagierka ladnie zarabia i to na rodzinie :) Ja zawsze robie sama ,duzo wczesniej i mrożę. Lubie robic pierogi jak mam kogos do pomocy wtedy szybko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam znajomą Panią która zarabia sobie na pierogach,uszkach,krokietach. Mam wiele zamówień,jej wyrób jest fantastyczny. Za 1 kg pierogów z kapustą i grzybami wychodzi u niej 25-27 sztuk. Liczy sobie ok 14 zł/1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
myslałam o 15 zł za kg pierogów, a 25 za pół kg uszek z grzybami(grzyby są drogie... :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka smakoszka
Cena moim zdaniem przystępna . Jakby Ci poszło , to warto w następnym sezonie grzybowym pomyśleć o zapasach suszu . Rzeczywiście to najdroższy z surowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieszkasz
chodzi mi o dzielnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieszkasz
i czy robisz tylko na wigilie, czy w w ogole robisz pierogi, bo wolalabym przedtem wziac jakies na probe I ile wchodzi pierowgów na kg a uszek na pol - mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
Żelechowo Na pomysł wpadłam spontanicznie , do tej pory nie sprzedawałam,chociaz znajomi i rodzina b.sobie chwalą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messalinia
A ja wlasnie wczoraj kupilam u takiej pani uszka na Wigilie.Placilam 25zl za kilogram.Juz lezakuja sobie w zamrazarce.Mhmmmmm pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający Holender
Pierogarnia - to jest to ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messalinia
Ojej dopiero teraz doczytalam ze chcesz 25zl za pol kg uszek?To ja w takim razie taniutko pupilam.No ale nic,powodzenia mimo wszystko zycze bo to fajny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafwerfwaer
kucharka domowa--a zgłowsiłas tą swoja parce jako działalnosc gospodarcza i opłacacz podatki od dochodu czy jak zwykle okradasz panstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
defwerfwaer......skoro tak Cię to frapuje to Ci powiem, że mam z kuchareczką założoną spółkę z o.o. interes się kręci:-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
Muszę się Wam pochwalić,że mam już kilku zadowolonych klientów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa30.....
szkoda ze mieszkam w innym rejonie polski napewno bym skorzystała.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka smakoszka
Kuchareczko :D Tak trzymaj! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciezzzzzzzzzzzzzzzz
ja tez robie sama i pierogi i krokiety a uszka kupilam za 4.50/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafwerfwaer
ulotna chwila --uwazaj,bo interes padnie,bo czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.Ja nie zwracalam sie z pytaniem do Ciebie,ale do autorki.I chyba nie potrafisz kopiować i wklejac,bo piszesz ręcznie mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafwerfwaer Topik nie dotyczy Urzędu Skarbowego, czytaj z rozumieniem. W święta US jest zamknięty a uszka i pierogi się przydadzą, US raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem tak
facettttttt dobrze prawisz:) dafwerfwaer zycze tobie zebys sie z przejedzenia po swietach rozchorowala zawistna babo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka smakoszka
przeciezzzzzzzzzzz Uszka za 4,50 za kg ???? No to cieniutkie chiba.. . Cena zapewne odzwierciedla ich wysoką jakość ;) Uszka i pierogi są nawet do nabycia na Allegro, proszę koleżeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
Widzę,że jak zwykle niektóre osoby (najczęściej niezaradne życiowo lub/i sfrustrowane) zżera poczucie zazdrości albo zwyczajnie jakieś kompleksy...;) dafwerfwaer w szczególności :-D . Nie zamierzam się w związku z jej antykompleksową terapią ,tłumaczyć ani wyjaśniać bo pewnie i tak nie zrozumie ;-) Wam messalinia ,Kant dupy ,latający Holender ,kokoszka smakoszka, martaaa30..... ,facettttttt ,a ja ci powiem tak - dzięki za miłe słowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka domowa
Zauważyłam ze uszka z rodzaju tych tanich są robione z pieczarek, pomijam grubosc ciasta , która jest abstrakcyjna do trgo stopnia,że farszu jest tam cieciutko...Moje uszka sa z prawdziwych leśnych grzybków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakumby
dafwerfwaer - nie zrób w majty!!! Och uloootna, nie potrafisz kopioować, oooch ulootna nie potrafisz wkleejać MOJEEGO NIIICKU UUUUUU hhehehe To nie do cieeeeebie... ciebie o zdanie nie pytaaałeem ....interes padnie...i ooooch piszesz ręcznie mój nick!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepiej skopiuj i wklej nożnie - będę baaardzo kontent co znaczy w wolnym tłumaczeniu zadowolony (to tłumaczenie dla kafeteryjnego plebsu, fuj fuj! brak ogłady, co za hołota!;)) hhhehehe hehe dafwerfwaer, perfekcjonisto!!!!!!!!!!!!!!! jestemy my pod wrażeniem!!!!!! poczuwamy się my gorsi od lepszych, smutniejsi od weselszych ale niestety kopiujemy ręcznie! (powaga i szacun że śmierdząca nogą dajesz radę!!!) NO...... SZOOOOOOOOOOK!!! BIG SZACUN (big wiocha, nikt cię nie kocha) :-P:-D Ulotna, do garów skarbie bo interes zaczyna padać!"-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×