Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slimcamelia

mini+szpilki

Polecane posty

Gość slimcamelia

ładnie to wygląda ? czy raczej jak panienka z trasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkhgljhgv
a właśnie,ze nie zawsze-zalezy od szpilek i tego kto je nosi i jak nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłąm, że będą to dobre i ladne szpilki, to samo zresztą tyczy się mini. Bo jak ktoś nie ma gustu, to i najlepszą rzecz "zniszczy". A (dobre) szpilki wyglądają zawsze lepiej niż (dobre) płaskie buty. Takie jest moje zdanie :) Dobrze, że jestem kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
to juz nie zalezy od gustu ale od budowy ciała.Nie każdy dobrze wyglada w szpilkach,nawet najlepszych.Wyobrazam soobie kobiete naprawde przy tuszy w szpilkach wywalonych w kosmos.Odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba kobieta nie powinna nosić spódni długości mini. To się rozumie samo przez się :D Ale na pewno będzie korzystniej wyglądać w szpilkach niż w płaskich butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thk66
o ile ich nie zlamie.Kobiety przy tuszy w szpilkach wygladaja bardziej komicznie niz na ladnych czólenkach,nie uwazasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54345
A jeśli kobieta jest bardzo wysoka to też powinna nosić szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj zenon
KAŹDA kobieta wyglada lepiej w szpilkach. Bez wzgledu na wzrost, wage i figure. Nawet kiepskie nogi a obcasach wygladaja dobrze, a zgrabne naszpilkach wygladaja fantastycznie. Co do mini, to juz roznie bywa. Trzeba miec warunki i tyle. Ale jak nogi zgrabne i dlugie to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka789
mam pytanie właśnie w tym temacie :P ide dzisiaj na imprezę i chce założyć właśnie mini i szpilki. Chciałabym założyć taką spódniczkę http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivarius/156502/2079501/Spodnica%2Btuba%2Bz%2Bsuwakami i takie buty http://shushu.pl/obuwie/buty-peep-toe-z-tkaniny Myślicie, że będzie to dobrze wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj zanon
ola, jestem PEWIEN , ze wygladalas swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Zestaw odważny ale gustowny, ładny dobór kolorów - Ola, mam nadzieję, że się zdecydowałaś na ten zestaw i dobrze się bawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafi to wyglądać komicznie :) dz1wkarsko, do mini założyłabym płaskie, albo baleriny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×