Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

Pojutrze będę stara. Nie chce tych urodzin!!

Polecane posty

Gość już jesteś stara
i co gorsza - nie jara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
a lie masz lat staruszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
no to faktycznie problem, pies mojej znajomej byl w twoim wieku i zdechl ze starosci, wspolczuje ci, tym bardziej ze jestes tez stara nie tylko wiekiem metrykalnym ale tez biologicznym.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerteyu
kciukiem, daj jakieś nowe foty! tamte sie przeterminowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wypadek gdyby
pojutrze nie bylo mnie na kafe wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo już jestemm blisko 30tki później 40tki zmarszczki już sie zaczną pojawiać i umrę, nie chcę:O mój mówi, że jestem pierdolnięta a nie stara, ale co ja mam na to poradzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lat? to kobiety tyle żyją? Ja rozumiem 13-14 ale 19??? w głowie mi to sie nie mieści. Dziewczyna powinna mieć 14 lat, no góra 15 ale żeby młodo wyglądała ale aż 19 lat??? Boże jaka ty stara jesteś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdlnięta w sensie na punkcie swojego wieku i nick też ci sie coś nie zgadza-chcesz dosorać z marnym skutkiem, a sama na co niektorych topach takie bzdury pizesz, że głowa boli. nikt mi już humoru nie spieprzy-bardziej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi tylko o wygląd. ale też o śmierć, choroby inną mentalność dzieckiem fajno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty jak to stara, masz prawie 20 lat i mówisz, że jesteś stara? ja jestem od Ciebie o rok młodsza i wcale nie uważam, żebym była stara... Co najwyżej moge tak stwierdzić, jak sobie powiem... przecież niedawno dopiero miałam urodziny na 8 lat i czułam się taka duża... jak ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos oddałam a ja inne urodziny słabo pamiętam najbardziej osiemnastkę, jak się poryczałam i siedziałam zrozmazanym tuszem i butelką wina na łóżku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha więc to w moim przypadku wary po kostki. What the fuck gdzie je przywiązać?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×