Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

Pojutrze będę stara. Nie chce tych urodzin!!

Polecane posty

u mnie najgorzej z cyckami:Pale nie w sensie oklapłości 18 to jakby wchodzenie w dorosłość-jest się pełnoletnim ma sie dowód, kończy szkołe-właśnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daję już tamtych fot-tam byłm młoda zrobię starcze foty to wrzucę do stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak ostatnio miałam urodziny(21) to udawałam, że ich nie ma i wkręcałam wszystkim, że to nie dzisiaj:) Też nienawidzę urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos chce byc stary
to bedzie w wieku 18 lat ( są takie mlode-stare zrzędy) a jak ktos lubi byc mlody, to mlody pozostanie majac 90 ( znam takie pelne zycia i radosci panie). Wybór nalezy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko
ja też mam 14.12 urodziny :) ale twoje podejście to mnie śmieszy. Ja mam grubo ponad 30 lat i staro się nie czuję, zabawne są takie stare-młode dziewczyny :D ja nie tęsknię za czasami kiedy miałam 13 czy 19 lat, bo byłam wtedy głupia jak but. Teraz mam swoje 5 min i nareszcie czuję, że żyję. nie martw się, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wkurzają mnie dorosłe problemy-obecnie jak załatwić L4, co kupić na gwiazdkęę bliskim, za co przy okazji zrobić remont mieszkania itd itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko
no problemy to masz faktycznie straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze swoich 5min nie mam i nie zanosi się antoniozaraz kochane pomarańczki ci pewno napiszą jakiż to ze mnie pasztet i tucznik-spoko ale mlodzieńczych fot nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadasz czasem trzeba się wyluzować i mieć wszystko i wszystkich w dupie a szczególnie system. Ja tam mam dzisiaj wyjebane na wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdym wieku człowiek
moze byc szczesliwy, miec plany, przygody, naped do zycia. Ja mam wnuki i nie czuje sie stara. Co dzien cos nowego sie dzieje, wciaz nowi znajomi, nowe wrazenia. To,jak ci jest w życiu zalezy od charakteru, nie od metryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh rozumiem :P też płakałam ale w dzień urodzin, 18-nastkę miałam w weekend, wtedy to 3 dni piliśmy... najpierw w piątek rodzina wpadła...no to picie...w sobote impreza dla znajomych- picie, w niedziele miał był uż koniec, ale wpadło znowu kilka innych osób i znowu- picie... heh myślałąm, że umrę już tego trzeciego dnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dzis mnie wzieło, bo mama organizuje nasze urodziny i muszę na nie iść jako jedna z solenizantek mam obowiązek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdym wieku człowiek
kiedy mialam 19 nie mialam jeszcze pojecia, ze zycie moze byc takie piekne i ciekawe, nawet sobie nie wyobrazałam, ile zobaczę, zrobię - a tego jest z kazdym dniem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem ciesz sie ze pojdziesz sobie na gotowa impre a nie Ty bedziesz musiala wszystko przygotowywac🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio where?ja cię na kafe pierwszy raz widzę moze byc szczesliwy, miec plany, przygody, naped do zycia. Ja mam wnuki i nie czuje sie stara. Co dzien cos nowego sie dzieje, wciaz nowi znajomi, nowe wrazenia. To,jak ci jest w życiu zalezy od charakteru, nie od metryki. ja mam napęd ale jak sobie pomyślę o urodzinach, to go tracę setunia nie dobijaj mnie:O to już za 10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no Kciukie wyluzuj:D zycie jest piekne:classic_cool: jak sie nei doszukje we wszystkim problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka imprę? kawa i ciacho pozaa tym i tkby sie nie dało, bo 1,5roczny bratanek też będzie obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem :) 🖐️ bedziesz starsza o rok ale przeciez nie przestaniesz byc laska ;) wrazie gdybym na Ciebie nie trafil juz dzis skladam Ci serdeczne zyczenia :) i buziaki 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel 👄mialo Bie juz tu nei byc:P powodbno:D ale dobrze ze jestes bo chyba tlko Tobie udalo sie Kciuka od skoku ratowac: sorki za moj ciety zart dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×