Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

Pojutrze będę stara. Nie chce tych urodzin!!

Polecane posty

w jakim sensie? bo słyszałam, że jestes tu najstarszy i ogólnie próchno, ale ja w to nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mialo nie byc :) miedzy 12 a 18 ...wiec moj czas sie konczy bardzo szybko...dzis moze jutro zaloze temat ...ostatni zreszta byly chyba tylko dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam:) i pamiętam też , że wtedy też obiecałeś ,,że kiedyś mi napiszesz'' cały czas czekam:P kurde żeby więcej takich facetów było-świetny wiek, inteligentny i jak do tego przystojny jesteś, echh a na kafe 95% facetów to gnomy wulgarne;/ na palcach jednej ręki mogę zliczyć fjanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie wtracac,ale ja jestm wlasnie w tym przedziale wiekowym.Jestem przystojny,inteligentny,dojrzaly,jedyny w swoim rodzaju,niepowtarzalny i skromny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PMS:D kabel poki co jest jednym z dwoch ulubionych wiec mam dylemat, które na honorowym kciuku umieścić:P antonio nie piertol daję ci góra 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też, ale jak już jestem to na ciebie trafiam:) a i jeszcze jedno PMS nie zrozumie nigdy i nie zrozumiał żaden facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)...ale po mnie w czwartek zostanie tylko nick :) mnie jest milo ze na ciebie trafiam :) moze i nie rozumiem ale przynajmniej sie staram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż się starasz-mój uważa to za babskie widzimisę danny spieprzaj-wulgarny gnomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze, żeby ci się to udało:P no ale ja też powoli opuszczam matrix, czas się wziąć za sprzątanie i ogarnianie siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem będziesz stara
pomarszczona ale STRASZNIE GŁUPIA I PUSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego Ci zyczę:) do ,,zobaczenia'':P bardzo możliwe, że się jeszcze przed czwartkiem spotkamy:D i jeszcze raz dzięki za życzenia 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×