Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana pseudo artystka

malowanie, rysowanie, twórczość własna

Polecane posty

Gość załamana pseudo artystka

może ktoś przedsiębiorczy mi pomoże. rysuję, maluję, robię zdjęcia znam się na programach graficznych. chciałabym robić coś artystycznego w stylu malowanie ścian, malowanie na szkle, mozaiki. szukam pracy w tym kierunku i totalnie nie mogę nic znaleźć, po prostu masakra. nie wiem jak się w to wkręcić, po prostu mogiła. ludzie nie chcą już artystów, lepiej jakbym została malarzem pokojowym to bym więcej zarobiła ;( czuję narastającą desperację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffghghjgh
wszedzie jest duza konkurencja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanRoman
witaj, nie szukaj pracy u kogos. Powiedz mi jakie masz wyksztalacenie , to Ci napiszę jak załozyc własną pracowanie i gdzie poszukac zbytu , czy klientow na twoje arcydzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana pseudo artystka
RomanRoman- na razie nie mam żadnego wykształcenia, bo dopiero kończę studia...ale ja już chcę zacząć coś robić, nie chcę obudzić się z ręką w nocniku :( szukam teraz klientów na wszystkie możliwe sposoby,i poza drobnymi zleceniami to kiepsko wszystko wygląda..tak wiem, marudzę,ale ja chcę pracować robiąc to co lubię a nie przekwalifikować się na siłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman, wykształcenie nie jest potrzebne, by znaleźć rynek zbytu na swoje prace. Artystko, nie załamuj się :) Na początek spróbuj zrobić zdjęcia swoich prac i stwórz bloga poświęconego swojej twórczości, takie portfolio on-line. Potencjalnemu kupcowi/odbiorcy zawsze będzie łatwiej zapoznać się z tym, co robisz :) Linki na bloga zawsze możesz wklejać na różne fora. Możesz też wykonać wizytówki z adresem internetowym i zostawiać w różnych miejscach :) Sama tak robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana pseudo artystka
Moje Alter Ego-dziękuję bardzo za zainteresowanie, a Ty też coś tworzysz?ja właśnie jestem na etapie tworzenia takiego bloga, staram się żeby wyszło z tego coś interesującego...no i zamieszczam ogłoszenia na różnych stronach typu gumtree. ale zainteresowanie jest znikome,najwięcej zleceń mam od znajomych znajomych itp..ehhh :( cóż, będę walczyć dalej. i wszelkie sugestie w temacie mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię biżuterię, maluję, haftuję :) Wszystko po trochu. Jest ogromna konkurencja na rynku, ale najważniejsze jest, by znaleźć swoje miejsce :) Trzymam za Ciebie kciuki :):):) Aha i podaj adres swojego bloga, umieszczę w linkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×