Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena z wroclawia.

Szukam taniego ekspresu ciśnieniowego do kawy

Polecane posty

Gość magdalena z wroclawia.

Chciałabym taki który robi kilka rodzajów kaw, w tym z pianką ale żeby był tani, jest taki? Nie chcę wydawać 300zl a nawet więcej na ekspres bo kawę piję rzadko ale raz w miesiącu mogłabym sobie zaserwować ;) Widziałam sporo ekspresów cisnieniowych za 100zl na allegro ale nie wiem czy warto kupić? Nie psuje się? robi dobrą kawę? Może któraś z Was posiada taki tani ekspres? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie mięso psy jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena z wroclawia.
Wiedziałam że pojawi się głupia odpowiedź... Jak już pisałam wcześniej rzadko piję kawę i nie mam zamiaru wydać majątku na ekspres dlatego pytam normalne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup w hipermarkecie zawsze łatwiej ze zwrotem, gwarancją itd a ceny pewnie podobne do tych na allegro kup po świętach - będą promocje na wszystko;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie mięso psy jedzą
Kupiłam taki ciśnieniowy co się stawia na gazie, można z takiej kawy zrobic różne smaki, a przynajmniej mało miejsca zajmuje i nie ciagnie bóg wie ile prądu. pomyśl, czy jeśeli zwykły zaparzacz do kawy kosztuje od 20 do 80 zł to czy można do 100 zł kupić coś co zrobi super kawę i to na kilka sposobów. Jak chcę z pianką to spieniam mikserem, jak chcę late to dodaję spienione mleko zwykłym "koziołkiem" z drewna, espresso to prosto z czajniczka porcelanowego tego ekspresu, warstwową tez da się zrobić - rzadko pijesz kawę to nie warto inwestować w coś co będzie kuchennym kurzołapem., Rzadko pijesz kawę to poświęć temu troszkę czasu i zrób ekstra kawę przy odrobinie pomysłyu i wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki "zaparzacz nakuchenkowy", i mam tez ekspres ciśnieniowy (DeLonghi ) z ekspresu kawa o wiele smaczniejsza (dla mnie nawet nie ma co porównywać). Ale ja w większości czarną gorzką piję wiec może jak ktoś sobie namiesza dodatków to i taką z zaparzarki wypije. Żeby nie było że po prostu nie umiem w tym gotować to piłam taką robioną przez różne osoby, nawet fachowca. I dla mnie ta z ekspresu ma inny smak (lepszy, ale to rzecz gustu może).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt że jak ktoś pija kawę raz kiedyś to bym ekspresu nie kupowała na jego miejscu w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza :P W Lidlu mają być w poniedziałek ekspresy po coś około 200 zł. Ale nie mam pojęcia jak z ich jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie mięso psy jedzą
Neit, ja mam taki z porcelanowym dzbankiem - inaczej smakuje niż z takiego całego metalowego. Poza tym zależy od kawy jaką parzysz, do ekspresu też nie każdą wsypiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki właśnie z porcelanowym dzbankiem (zgadzam się że lepsza niż z metalowym)a kawy zawsze dobrej używam. Może to kwestia gustu, ale dla mnie z ekspresu i tak lepsza i się przekonać nie dam :D No ale dla kawy raz kiedyś szkoda byłoby mi ekspresem kuchnię zagracać. "Na szczęście" ja kawosz nałogowiec jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszek
Przeznacz te 300 zeta i będziesz miała spokój i dobrą kawkę.Ja kupiłam za 349 zł w Auchan Saeco via veneto de lux i jestem wniebowzięta:).Przedtem miałam de longhi i klapa stał nieużywany 2 lata, a teraz kawka wyśmienita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe to go
Moim zdaniem nie ma sensu kupować ekspresu ani za 100 ani za 300 zł. Porządne ekspresy są bardzo drogie, a jeśli chcesz napić się dobrej kawki raz w miesiącu to chyba najlepiej wybrać się do dobrej kawiarni... Dostaniesz na prawdę dobrą kawkę no i jeszcze możesz wypić ja w miłym towarzystwie. Warto poszukać jakiś perełek kawiarnianych. Z jakiego jesteś miasta? na przykład w Szczecinie mają: http://bit.ly/8ardLX gdzie można dostać wyśmienitą kawę. Inne miasta też mają swoje ciekawe miejsca. Zawsze można iść do Maca, gdie dają dobrą kawę, czy do którejś z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ten
nastepny model nie podam nazwy (ale moi rodzice taki maja bez mlynka na kawe) bedzie mial wiecej niz 15bar fajna pianke robina kawie moj wujek myslal ze to mleko spienione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie opłaca się kupić taniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektricgirl
HEJ! a ja niedawno znalazłam inne rozwiązanie, jesli masz firme możesz wziąść dobry ekspres w dzierżawę. :) wiem ze lavazza oferuje taka możliwość. i takim sposobem można mieć tanim kosztem dobry ekspres z super kawcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacky
Moim zdaniem postaw na markę Krups.. Znajdziesz z pewnością model odpowiedni dla siebie cenowo, bo wybór jakiś tam mają w różnych przedziałach. A czasem lepiej ciut dopłacić, ale mieć sprawdzoną markę. Niemniej jednak nieważne na jaki model postawisz, czy markę, to musisz pamiętać o jednej złotej zasadzie. Mianowicie odkamienianie ekspresu do kawy to świętość.. to pomaga utrzymać go w kondycji i z dala od serwisów niepotrzebnych. Sam mam Krupsa jak pisałem wcześniej i zawsze korzystam z ich faqa, tam wszystko jest ładnie opisane http://www.krups.com.pl/serwis/faq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś z was słyszał o marce miele? coś mi się o uszy obiło, że też mają spoko ekspresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anduin
Jak tani, ale solidny ekspres, to polecam model AD 4404cr od Adlera, smaczna kawa, a ekspres niedrogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia wątku z solidnych i przystępnych cenowo ekspresów, sprawdzą się Melitta Solo, Melitta Avanza, Melitta Passione OT, Jura D6/60, Nivona seria 6. Fajnym rozwiązaniem jest też ekspres przelewowy Melitta AromaFresh z wbudowanym młynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×