inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 13, 2009 Odchodze z ogólnego........... kto zadowolony? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no to żegnaj Napisano Grudzień 14, 2009 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 dlaczego ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Tam są troche inni ludzie.....ale napewno starych znajomych spotkam.... z resztą już jestem na uczuciowym :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 tam są lepsi ?? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4312423&start=0 Nie koniecznie lepsi..... właśnie dostałem od nich przywitanie:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no to wracaj Napisano Grudzień 14, 2009 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 nooo ładnie Cię przywitali :D:D:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 no to wracaj --------------------------------------------------------------------------------a Ty to co za jeden, że tak się rządzisz?? :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Może obezwładne jeszcze erotyczny i serialowy:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 erotyczny powiadasz :D:D:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Sukinsyn. Myśl chłopcze, myśl. Przychodzi po długim czasie Bimbałek i nagle zacina się Kafeteria. Potem znikają tematy. Tak, to na pewno moderatorka. To ona :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no to wracaj Napisano Grudzień 14, 2009 nie jeden tylko jedna. I nie rządzę - tylko szukam rozwiązania :-) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość piękne powitanie miałeś Napisano Grudzień 14, 2009 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Bimbałek------- spójrz jeszcze raz na poprzedni topic...... :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 sukinsyn z zasadami 90 ---------------------------oni Cię kochają ;) :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Racja:D:D to słowa miłości :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee Napisano Grudzień 14, 2009 tylko mi tu nie becz :D:D:D:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Goś89 0 Napisano Grudzień 14, 2009 ie piertol głupot Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Poprzedni topik zniknął. Ten co napisałeś, że go skasowali :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Bimbałek zakładałem topic na uczuciowym a to ogólny....................... spytałem czy pamiętasz Jimene?:D którą sobie przypisywałeś :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Sukinsyn zobacz ten numer :D Napisałem post z tyldami tylko na twoim topiku i tylko raz, a zobacz gdzie się pojawił, chociaż tam nie pisałem :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4312238&start=0 Kafeteria głupieje od hasła "Bimbałek" :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Pamiętam Imenę, ale co to ma wspólnego? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Bimbałek------ jesteś zarąbisty:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człek 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Bo przypisałeś sobie projekt który nie był TWÓJ ALE MÓJ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Wiem. Zawsze wprowadzam zamęt i kłamstwo :D A myślisz, że kto banował Imenę? :P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
złe wredne i okrutne ścierwo 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Bimbałek nie jesteś modką:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
- BIMBAŁEK - 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Nie obrażaj mnie :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
złe wredne i okrutne ścierwo 0 Napisano Grudzień 14, 2009 Nie obrażam..... ale dlaczego mówisz że Ty ją banowałeś:D a dokładnie to mnie :D bo to byłem ja :)..... to mój nowy nick :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach