Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekonomistka_30

Seks

Polecane posty

Gość ekonomistka_30

Kochałam sie wczoraj z facetem, a mieliśmy dwu miesięczną przerwę bo sie nam nie układało. No i chciałam zeby to nie był szybki numerek. On niestety skończył szybko ale zaraz był drugi raz...i kiedy stwierdził ze juz sie wystarczająco podnieciłam (uznał ze miałam orgazm, no powiedzmy ze był :P ) przerwał. Nie chciał skonczyc drugi raz. Dziwne co? Myslałam ze facet zawsze dąży do orgazmu, a on powiedział ze jak juz raz doszedł, ja tez to po co drugi raz i poszlismy spac. Wczesniej tak nie było. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ma lat? Mogło być tak że przed spotkaniem z tobą zwalił sobie ,potem stosunek z tobą i już czuł ,że będzie musiał bardzo długo dochodzić i się męczyć a skoro ty doszłaś to skończył.Miał cały czas sztywnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyśpimy sie po śmierci
"czuł ,że będzie musiał bardzo długo dochodzić i się męczyć a skoro ty doszłaś to skończył" Co za romantyzm:D heh nic dziwnego ,że Wam sie nie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron in oranż
koorva, jak czytam tego typu wypociny jak tekst doradcy, to mi się na mega pawia zbiera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Bardzo to dziwne, bo facet nie tylko powinien porządnie dokończyć 2-gi raz a spróbować i 3-ci raz jesli nie będziecie zbyt spiący i zmęczeni. Powinien zrozumieć że Ty masz też potrzeby w tym zakresie a nie tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomistka_30
No on coś mówił ze ten drugi raz by trwał długo...ale i tak się dziwnie poczułam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomistka_30
pytałam go i on mówił ze nie wie o co mi chodzi, ze po prostu juz nie chciał drugi raz kończyc bo to by za długo trwało i tyle...A ja bym chciała wiedziec jak jest u innych :/ Bo mi sie to dziwne wydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dziwne jest to, ze nie chciał dokonczyc bo to zabrzmialo jak obowiązek... w seks ma byc przyjemnoscią więc troche teg nie rozumiem...i w ogole nie wyobrazam sobie jak mozna wyciągnąć twardego ku.....a :) i isc spac!!!!????? Ja potrzebuję od 3-5 razy na dzien... inaczej czuje sie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomistka_30
no własnie, tym bardziej że od dawna sie nie kochalismy to fajnie byłoby tak nadrobić co nieco. Pokochać sie troche dłużej, a mu sie nie chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×