Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

Prezent z pomysłem

Polecane posty

Widziałam na tracer.eu zabawne pendrivy w kształcie różnych zwierząt-myszki,świnki- i pomyślałam,ze to moze byc fajny prezent dla siostry. Cena jest całkiem spoko, nie jest duzym wydatkiem. Chciałybyście dostać coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja generalnie
nie chcialabym w ogole pen drivea. Nie lubie technicznych gazdzetow. No ale jesli juz bym miala dostac pen drivea to wlasnie chcialabym takiego smiesznego a nie slwykly prostokat :) mysle ze to dobre dla dziewczyn w kazdym wieku bo sama mam juz 22 lata a jeszcze nie wyroslam z takich dziecinnych zabawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Pendrive'y w kształcie zwierzątek są suuuuper! :) sama mam taką świnkę, więc z doświadczenia mówię, że to dobry pomysł na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
A ja uważam, że pendrive'ów nigdy za wiele... Sama mam ich chyba z 5 sztuk, ale często ich używam, więc kolejny byłby dobrym prezentem :) Ale najlepszym wyjściem jest pen o duuużej pojemnosci jak ten: http://www.electro.pl/produkt-SANDISK_Pamiec_przenosna_Cruzer_Micro_U3_16_GB_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-163429,249.html ale on neistety kosztuje trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie taki sprzęt przypominający różne zwierzątka jest super. Moim faworytem są różne misie - szczególnie panda http://www.1komp.pl/produkt-8-267-1364-36525,pendrive_emtec_flashdrive_m310_8gb_animals_panda.htm Super wyglądają a do tego są bardzo przydatne. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach takie urządzenia bardzo ułatwiają życie (szczególnie pracę) i są wszechobecne...dobry pomysł na prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×