Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bellla123

Jaki prezent narzeczonemu pod chinkę?????POMYSLY?????????!!

Polecane posty

nie wiem co kupic narzeczonemu pod chinke. myslalm o zegarku ale niedawno kupił sobie myslle cos zlota bransoletka ale zeby nie byla droga. znacie jakas firme marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghytjhyt
nie wiem, nie orientuje sie;/ ja mam zamiar kupic swojemu chlopakowi jakis zestaw do golenia..tylko nie wiem jeszcze jakie;/ znasz moze jakies dobre i nie drogie?:) tak sie sklada ze nie jestem teraz przy kasie i tak do 50 zl bym chciala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghytjhyt
a jesli chodzi o ta bransoletke to nie wiem, nie znam Twojego narzeczonego a nie do kadego takie cos pasuje...do mojego chloopaka np wogole;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw??? no nie wiem. co do bransoletki on do tej pory nie nosil zegarka ale jak kupil nie tak taniego to nie ma wyjscia. nie bedzie lezał...ale muu sie juz podoba. do wielu rzeczy si przekonuje nosi zloty lancuszek...sama nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghytjhyt
no chyba ze tak:) to myslisz ze ten moj pomysl nie jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksperus
Może jakąś elektronikę?? moja panna zawsze mi kupuje jakies gadżety elektroniczne dyski przenośne monitory drukarki ipody konsole. i zawsze jestem zadowolony. a kupuje na za10groszy.pl i mówi że płaci czasem 1/3 ceny więc się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chcesz choinkę z niego
zrobić? A po co mu bransoletka ? Nie chciałabym, aby mój facet nosił coś takiego. To noszą albo dziecinni faceci, albo tacy, którzy uważają się za macho. Za chwilę każesz mu nosić kolczyk w uchu albo brwi? Kup mu coś normalnego - perfum, książkę, koszulę, portfel, płytę CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe lol
pod chinkę? A co się zmieści pod chinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie jak ktoś przyjdzie
sama mam ten problem, jestem z moim facetem kilka lat i już mi się pomysły wyczerpały na prezenty ale napiszę te prezenty które pamiętam: stolik pod laptopa, porządna torba na laptopa (jest informatykiem :p) zegarek, portfel, sweter, perfumy, zestawy kosmetyków typu żel pod prysznic, woda po goleniu, pianka do golenia itp, pokrowce do samochodu na siedzenia, telefon, album z naszymi zdjęciami, maszynkę do golenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bransoletce tak powiedzialam. elektorinka raczej odpada nie jest jakims maniakiem sprzetow elektornicznych. moze bardziej maszynke do golenia. ale nigdy nie golil sie nia i nie wie czy bylaby uzyteczna.album hmmmm. tez dobry pomysl. narzeczony jest strazakiem tak wiec co mu sie w pracy przyda to nie ma takiej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×