Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sinupret

24 tydzień - ciągle chce mi się siusiu

Polecane posty

Gość sinupret

Robiłam nawet posiew moczu, czy nie ma bakterii, ale nic. A ja siadam na kibelek, robię, wstaję i dalej mi się chce. Jak siedzę w domu, to udaje mi się samą siebie oszukać, że wcale mi się tak naprawdę nie chce, ale jak gdzieś wychodzę, to jest tragedia. Przed wyjściem muszę ze 3 razy odwiedzić wc, a i tak zaraz potem mam wrażenie, że zaraz się zesikam. Czy macica aż tak naciska na pęcherz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo częsta przypadłość
w ciąży. Prawie nigdzie nie wychodziłam bo ciągle chciało mi się do kibelka, jak jechaliśmy na zakupy to tylko do takich sklepów, gdzie było wc. W nocy wstawałam kilka razy do toalety, generalnie koszmar. Życzę powodzenia bo ja jestem już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki lajf
To nie tylko macica. Również hormony. Miałam tak praktycznie od początku ciąży. Potem było tylko coraz gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinupret
To widzę, że nie jestem sama ;) Ja teraz nienawidzę jeździć samochodem, bo normalnie na każdej dziurze mam wrażenie, że obsikam fotel :o W nocy też wstaję po 2-3 razy. Chociaż to może być chyba też spowodowane tym, że ja dziennie wypijam ponad 2 litry płynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mamuska
w ciazy tez ciagle latalam do wc najgozej jednak bylo w nocy wstawalam z 5 razy a najczesciej to co godzine i ciagle chcialo mi sie pic:./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym czytała o sobie ;) Chociaż wesołe to to nie jest. Dużo piję i dużo siusiam i myślałam, że mi wyjdzie cukrzyca ciążowa, ale na szczęście nie. Mocz też miałam pobierany do sprawdzenia bakterii i to przez cewnik - boli jak cholera :( Też nie lubię wychodzić z domu, bo non stop mam wrażenie, że popuszczę. Jazda samochodem też nie należy do przyjemności. A co będzie w późniejszych miesiącach? Ja dopiero w 25 tc jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×