Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JILLIANA

Boli bardzo...

Polecane posty

Witam! Mam taki problem od dłuższego czasu odczuwam bardzo nieprzyjemne swędzenie przy ujściu pochwy oraz w jej okolicach. powiem szczerze że początkowo zbagatelizowałam to. Potem zaczęło być już tylko gorzej swędzenie jest wręcz bolesne. Boli i piecze a wręcz na wargach sromowych zrobiły mi się małe ranki od podrażnień. W dodatku zaczęły boleć mnie jajniki to uczucie jest wręcz nie do wytrzymania :/ Czy jest to już coś poważniejszego? Miałyście już tak? Boję się iść do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nabawiłaś się grzybicy to częsta przypadłość idź do ginekologa bo jeśli bolą cię jajniki to mogło się to przerodzić w jakieś zapalenie na grzybice dostaniesz globulki i będzie po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm biorę też tabletki anty.... i właśnie nie wiem czy ma to może coś wspólnego ale wyjechałam na studia i przeprowadziłam się do akademika czy może to być od wody? Zauważyłam że często po kąpieli tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybicę łapie się najczęściej na basenie albo od brudnego ręcznika,stringów albo od nieprzepuszczającej powietrza bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że z bólu brzucha czasami robi mi się słabo i niedobrze. Są może jakieś maści na to wydawane beż recepty bo nie mam na razie jak sie skontaktować i umówić na wizytę z moją panią ginekolog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wszystko na receptę ale ty musisz iść do lekarza jak masz takie objawy bo może to być zapalenie przydatków i w końcu trafisz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dzisiaj klotrimazol mam nadzieje ze pomoże trochę swędzi ale mam nadzieję że choć trochę podleczę moją przypadłość do piątku -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzesz tabletki więc do ginekologa chodzisz. idź się leczyć bo maściami sama tego nie zlikwidujesz a jak jeszcze przeczekasz to możesz doprowadzić do poważniejszej choroby a wtedy leczenie nie będzie takie szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojka20
jesli to grzybica to na pewno nie pomoze.. a nawet jesli nei grzybica to z twojego opisu i tak taka zwykla masz nei pomoze lec do gina dostaniesz tabletki i masz, pewnie twoj partner tez bedzie musial cos wziac bo inaczej bedziecie sie wzajemnie zarazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clotrimazol to może by Ci pomógł na samym początku, a teraz na własne życzenie doprowadziłaś do poważniejszego zapalenia. Jak najszybciej idź do lekarza po globulki. I co to znaczy, że boisz się iść do ginekologa? Masz 10 lat czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jdno - nieleczona lub niedoleczona grzybica może doprowadzić do bezpłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_A
to grzybica . Czym prędzej do lekarza na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz iść jak najszybciej do lekarza. Sama grzybica pochwy owszem jest męcząca i bolesna ale nie tak jak opisujesz. Podejrzewam że zaniedbałaś to trochę i mogło przenieść się na przydatki a to już nie przelewki. Idź do lekarza, musi ci przepisać czopki, maść i napewno też środki doustne bo jak zaniedbasz jeszcze bardziej to w najgorszym wypadku grozi nawet niepłodności. NIe straszę ale uświadom sobie że trzeba to leczyć lekarstwami na receptę i domowe sposoby ic nie pomogą. Maść clotrimazolum nie każdemu pomoże złagodzić swędzenie. Wspomnij lekarzowi o kremie "Gynazol" i tabletkach "orungal" (tabletki doustne) to wszystko to kuracja jednodniowa i powinno pomóc no chyba że doprowadziłaś do gorszego stanu. Będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na piątek się umówiłam do ginekologa bo tak cały czas jestem uziemiona w akademiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×