Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kliuskawicia

Uważacie, że masturbacja to coś normalnego ale wstydzicie się do niej przyznać

Polecane posty

Gość kliuskawicia

Większość z was zapytanych, czy wg was masturbacja to coś złego odpowiada, że ależ skąd, że to normalna rzecz, każdy to robi i w ogóle nie ma o czym mówić. Że tylko jacyś fanatycy radia maryja uważają masturbację za coś złego. Ale z drugiej strony widocznie wciąż w społeczeństwie jest jakaś zła opinia, wstyd na ten temat. Bo kto z was a zwłaszcza która z was przyznałaby się nieanonimowo, że się masturbuje? Wtedy to już, każdy tylko nie ja, no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliuskawicia
A kto wtedy powiedzial, ze jestes niekobieca? Prawde mowiac mi sie zdazylo ze dwa razy slyszec na studiach jak dziewczyny troche nie wprost przyznawaly sie do masturbacji i to w towarzystwie obojga plci. Jedna i druga powiedziala mniej wiecej cos takiego: "No chyba kazdy ma wibrator?" Na co nikt ich nie krytykowal ale niektore osoby mowily "nie kazdy bo ja nie mam" a reszta (w tym ja:) ) siedziala cicho udajac, ze nie slyszy i temat rozplywal sie. Raz jeszcze pewna bardziej taka ze tak powiem wyzwolona dziewczyna gadala, ze wg niej to idiotyzm, ze masturbacja to grzech. W sumie ludzie nie lubia o tym gadac ale sie jakos nie dziwia jak ktos cos powie. Raczej siedza cicho, zeby rozmowa zeszla na ich temat-tak sadze:) A wy przypominacie sobie, zeby ktos w waszym towarzystwie poruszyl ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliuskawicia
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Nieanonimowo do masturbacji przyznaje sie 95% ludzi, a pozostale 5% mówiąc że tego nie robi kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
masturbacja jest czymś normalnym i naturalnym a to że większość nie mówi o tym głośno nie ma się czemu dziwić ....przecież to bardzo intymna strona naszego życia i ja osobiście nie widzę powodu żeby o tym opowiadać na prawo i lewo ....to co wchodzisz na zajęcia czy w jakieś towarzystwo i od drzwi walisz że godz temu zrobiłaś sobie dobrze wibratorem ?....a opowiadasz o swoim życiu intymnym z facetami też tak wprost ?....no sorry ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pierwszyraz.w.interia.pl/ Tę stronę znalazłam przypadkiem i tez jest tam o masturbacji. Nie tylko Radio Maryja uważa, że masturbacja może prowadzić do zaburzeń. I niech mi nikt nie mówi, że jest inaczej, bo właśnie przez nią, przeszłam i jeszcze nie do końca się to skończyło, przez bardzo dużo nieprzyjemności w moim współżyciu z już mężem. Ginekolog mi to wytłumaczyła dogłębnie... Co innego zaspokoić ciekawość czy przygotowywać pochwę beznamiętnie do seksu, jak to ona się wyraziła, a co innego nabrać przyzwyczajeń, które blokują normalne odruchy w stosunku do partnera w czasie seksu później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy się tak interesujecie życiem seksualnym innych osób? :P Lubicie się masturbować, to w porządku. Róbcie to, a czy inni też tak robią, czy nie - jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×