Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość crazy is my life

chce odzyskac bylego meza ale on ma nowa rodzine

Polecane posty

Gość gość
22:48, a kim ty jestes dla tego pana? nastepna kobietą? Twoj zwiazek sie sypie,bo facet wybrał sie taki układ z byłą i zaraz twoje 5 minut też moze minąć ....A on wróci do zony i dziecka /dzieci.

Gość gość
Powinnaś go zaprosić i zacząć się z nim porządnie pieprzyć. Jest duża szansa że wróci. Sprawdzone.

Gość gość
Prawdziwa kobieta wszystko zdobywa przy pomocy pieprzenia. Dlatego mówi się że kobieta to najstarszy zawód świata...

Gość gość
9'59, prymitywny i na krotką metę sposób.Do momentu, gdy eks się nie zorientuje,że to gierki i znajdzie sobie do seksu wolną,młodszą,bezdzietną,itd.

Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Gość gość
Jestem Bellą Tina po imieniu. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to świadectwo. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (3) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta rzuciła na niego urok i zostawił mnie i dziecko, by cierpiał. Pewnego dnia, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post na temat tego zaklęcia rzucającego czar na adres chiefprist@priest.com, pomóż kobiecie odzyskać męża i dałem mu odpowiedź na jego adres, a on mi powiedział że kobieta miała zaklęcie na mojego męża i powiedział mi, że mi pomoże, a po 2 dniach, że będę miał mojego męża z powrotem. Uwierzyłem mu i dziś cieszę się, że wszyscy wiecie, że rzucający czar ma moc przywracania kochanków. ponieważ jestem teraz szczęśliwy z moim mężem. Dzięki za Dr.Mako. Jego e-mail: chiefprist@priest.com +2348076821983 .... Albo jaka jest aplikacja +2348076821983

Gość marzenia81
Ja skorzystałam z pomocy profesjonalisty i odzyskałam męża, więc polecam też Tobie! Znalazłam pomoc dzięki stronie odzyskacbyla i dziś jesteśmy z mężem szczęśliwi!

Gość Jak mogę wygrać moje ex po

Witajcie, szczęśliwi noworoczni przyjaciele, to jest mój rok świadectwa. Cud wciąż się dzieje, przeczytaj moje cudowne świadectwo. Nie potrafię nawet wyjaśnić, jak to wszystko się stało, działa jak obietnica od Drigbinovii, wielkiego człowieka, którego Bóg użył, aby przynieść prawdziwą miłość do mojego małżeństwa z jego zaklęciem. Mój mąż śpiewał rozwód sześć lat temu, gdy przyjaciel odwiedził nasz dom. Mieszkaliśmy w Maryland przez ponad sześć lat, mieliśmy dwoje dzieci razem, ze względu na moje dwoje dzieci, poświęciłem wszystko, aby moje małżeństwo działało, mimo to mój mąż spojrzał mi w oczy i powiedział, że to było pomiędzy nas. . Tak bardzo kocham mojego mężczyznę, że nie mogłem przeżyć bez niego przez cały dzień, a moje dzieci bardziej go kochały. Mój mąż opuścił dom na cztery miesiące. żadnych rozmów telefonicznych ani wiadomości tekstowych od niego. Byłem tak zmartwiony i płakałem cały dzień i noc na kafelku. Pewnego dnia wrócił do domu pijany z myślą o niektórych Dokumenach. Znana jako kobieta, muszę pozwolić jej spać, więc kiedy spał, spojrzałem na Documensa i byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem dokumenty rozwodu, więc przeczytałem dokument rozwodowy, który nosił moje imię. Następnego ranka płakałem i mówiłem, że potrzebuję nowego życia. My, dzieci, znowu płakałem i błagałem. zatrzymać to, co robi. Tego samego ranka przyszła kobieta i powiedziała, że jest prawniczką. Wpuściłem ją, potem mówię jej, że nie dała mi znać, teraz, że powinna dostać prawnika, który ma pieniądze lub kogoś innego. Komu pomożemy, więc porzucam śpiew papieru i to było to, w zeszłym roku jeden z moich znajomych powiedział mi, że mój były mąż, który teraz pracował w pobliżu jego domu, a on z nową żoną, postanowił zobaczyć, kto ona była. Byłem zaskoczony widząc go z prawnikiem. Zacząłem płakać. Po stronie mojego przyjaciela może mi pomóc odzyskać to. Opowiedział mi o telefonie do Drigbinovia o tym, jak pomógł takim złym ludziom, więc przeczytałem to online na blogu o poradnictwie / rozwodzie, przeczytałem referencje od kobiety o imieniu Mary Michael. Pomógł jej z powrotem. Do jego starej miłości w siedem dni, nigdy nie wierzyłem w zaklęcie Magicala, ale postanowiłem spróbować. Napisałem do niego e-mail na doctorigbinovia93@gmail.com i przesłałem mu wiadomość, a ja opowiedziałem mu o nim wszystko. Moje małżeństwo i on mówi mi, że obiecuje mi pomóc wrócić z moim mężem do domu. Drigbinovia udzieliła mi instrukcji i powiedziała mi, co powinienem zrobić w ciągu tych siedmiu dni po zjedzeniu lunchu losu zaklęcia miłosnego. Ściśle przestrzegam wszystkich instrukcji i robię to, o co prosił mnie doskonale. Zaledwie dwa dni po obiedzie, zaklęcie miłości w powietrzu po raz pierwszy po 3 miesiącach, mój mąż zadzwonił do mnie z nieznanym numerem. Byłem tak zaskoczony, że mój mąż nadal ma mój numer telefonu, aby się ze mną porozumieć. Z początku mój mąż czuł się ostrożny i czuł się winny, że zostawił mnie i dwoje naszych dzieci samotnych przez wiele miesięcy bez uwagi i komunikacji, ale mój mąż Raymond przybył do kościoła w Cross w nocy, by przeprosić. Jestem bardzo szczęśliwy. Nowy rok razem, jestem wdzięczny za to, co pomogła mi Drigbinovia. Gorąco polecam ją każdemu, kto dzisiaj ma kryzys małżeński lub para; Skontaktuj się szybko z nim dzisiaj, aby przywrócić dawną miłość.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować