Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scalii

Nie lubię zakupów

Polecane posty

A najbardziej tych świątecznych tłok harmider i jeszcze mniej kasy w portfelu i co z tego że to ja na razie nie kupowałam prezentów tylko chłopak 2,5 chodzenia po galerii dramat bo ja nawet ciuchów nie lubię kupować tylko perełki albo potrzebne ubrania tak jak kosmetyki. w ogóle źle się kupi i grymas na twarzy albo dobra mina do złej gry akysz!! Dlatego mam chce.to i dam wpisuje co chce i po kłopocie ale nie wszyscy to maja http://chce.to/list.asp?u=scalii#scalii a ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa
:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylina
scalii jestes materialistka. w dodatku nie masz jeszcze pierscionka zareczynowego, a juz masz na liscie obraczki! Żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię robić zakupów. Na szczęście dzięki możliwości kupowania w necie ta czynność staje sie o wiele przyjemniejsza i tańsza:) Nawet witaminy kupuję w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Oj, ja też zakupów światecznych nie znoszę, a szczególnie tych w sklepach stacjonarnych. Ześwirowac można z tymi setkami ludzi w galeriach. Szaleństwo, dlatego zamawiam albo na allegro albo w electro i mam wszystko z bańki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhwryiuwryityku
ja tez nie lubie zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz zakupoów? wiec zakupy przez internet są stworzone dla Ciebie:) Mozna zaoszczedzic wiele czasu,energii i nerwów. Polecam zdecydowanie tę forme zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nigdy nie pałałam sympatią do zakupów... Ale właśnie te internetowe weszły mi w krew, w jednym palcu mam oferty kilkudziesięciu sklepów w sieci. Po prostu lubię obserwować co ciekawego się w nich dzieje (a nuż trafię na fajną promocję :D) Tym sposobem dorwałam choćby telefon w promocji dla dziadka w sklepiku torres, polecam zaglądać, bo masę takich perełek już widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
O, widzę, że zakupy internetowe staja się coraz powszechniejsze. Zresztą dlaczego miałybyśmy tego nie wykorzystywać, gdy czas tak szybko pędzi do przodu, nee? Tym bardziej przy temperaturze minus 20 i pługach śmigających po chodnikach. Już nigdzie człowiek nie jest bezpieczny :( Dlatego najlepiej w sieci. Cicho, spokojnie, bezpiecznie. Electro rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zakupy akurat lubię ale mam niestety duży problem z brakiem wolnego czasu dlatego zakupy przez internet są dla mnie zbawieniem :) A w internecie można znaleźć wszystko w jednym miejscu i w poszukiwaniu odpowiedniego produktu nie musimy zjeździć w tym celu całego miasta! :) Tak jak na przykład w przypadku kupowanej ostatnio przeze mnie maty relaksująco leczniczej na fotel, którą kupiłam w sklepie wasserman.pl a nie miałabym zielonego pojęcia gdzie takiej szukać w sklepie stacjonarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam już na pamięć ofertę kilku sklepów internetowych - przeglądam te strony w pracy i w domu, żeby wiedzieć co w trawie piszczy ;) I zawsze mam rękę na pulsie. Do stacjonarnego sklepu to bałabym się teraz wejść - tłum przeraża ;P a do tego zimno na dworze i nie chcę się ruszać z domu jeśli nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. bardzo dużo wydawałam w sklepach stacjonarnych, bo zawsze wydawało mi się, że to się przyda, tamto się przyda... i w rezultacie kupowałam całą masę zbędnych rzeczy w supermarketach. Teraz przerzuciłam się na a.pl, zwłaszcza że mają bardzo dobre produkty. I bardzo rzadko zaglądam do tradycyjnych sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×