Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dudududuś

KRAKÓW tanie sklepy z NOWĄ ODZIEŻĄ!!!

Polecane posty

Gość tysdds
Ja pracuję w dużej korporacji z branży farmaceutycznej i na co dzień muszę ubierać się elegancko, raczej klasycznie. Ubrania zwykle kupuję w Butiku Lavend przy Zwierzynieckiej 21 (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). Oni specjalizują się w najwyższej jakości ubraniach i dodatkach (buty, torebki) w stylu biznesowym, dzięki czemu w jednym miejscu można skompletować całą garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś na Długiej w Szafa Lilly? Dużo ciekawych modeli, w tym teraz widziałam na ich stronie że mają sprzedawać płaszcze na zimę i wygląda to na foto obiecująco. Muszę się tam przejechać w najbliższym czasie, żeby taki płaszczyk przymierzyć. Lokal mają niedaleko targu Kleparz także dość łatwo ich zlokalizować. Poza tym przez facebooka też można ich namierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzysz może Szafa Lilly? Butik na Kleparzu, od zeszłego roku u nich głównie kupuję. Jest ich profil na fb www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr Z jednej strony mają modne fasony i kolory, ale z drugiej nie są one oklepane. Jak kupowałam na przykład sobie kreację na wesele siostry to nie musiałam się bać, że połowa kobiet będzie tak samo ubrana jak ja...jak się kupuje w sieci to trzeba na taką ewentualność być przygotowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelella
Ja to jednak kupuję głównie w galeriach :) chyba nie chciałoby mi się szukać jakichś małych sklepików... ale jak się wyszukuje różne promocje, to tam też można sporo zaoszczędzić :) ostatnio odkryłam taką stronę: https://naspole.pl i tam ludzie wrzucją różne promocje typu np. druga rzecz gratis i wtedy można zaoszczędzić jak chcesz kupić jedną tylko. Jak ktoś ma inne takie to proszę o linki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mi się podobają rzeczy jakie sprzedają w Szafa Lilly. To jest butik na Długiej, mają sporo ciekawych projektów od polskich marek. Na przykład rękawiczki na zimę kupowałam u nich i sprawdziły się super nawet jak mocniejsze mrozy przycisnęły. Butik ma swój profil na Fb – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałaś o zakupach przez internet ? Naprawdę warto ! :) Po pierwsze, w internecie mamy o wiele większy wybór, a co najważniejsze nie musimy godzinami spacerować po centrach handlowych. Po drugie kupując online zapłacimy dużo TANIEJ ! :) Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.Ombre.pl Niestety w modzie damskiej Paniom nie pomożemy, ale za to możemy ubrać mężów, chłopaków czy synów :D i to całkiem fajnie, za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre projekty ubrań ma w ofercie Szafa Lilly na Długiej. Są to rzeczy zrobione z pomysłem, z dobrej jakości materiałów, i widzę choćby po swoim sweterku który mam stąd, że się nie zaciąga, dobrze utrzymuje kondycję. A muszę przyznać, że tak mi się podoba, że potrafię w nim przechodzić non stop pół tygodnia czasami. Ich projekty i aktualną ofertę to poza tym, że w butiku to można też obejrzeć internetowo na facebooku. Mają swój profil tam i go fajnie prowadzą, ciągle wrzucają nowe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiadała taki butik jak Szafa Lilly. Dużo ubrań, a w zasadzie każde inne, także można tutaj trochę eksperymentować z modą, nie ma stu bluzek a każda jakby z kserokopiarki dopiero co zdjęta. Razi mnie to zwłaszcza w sieciówkach, że tam ubrania produkowane są metodą – kopiuj wklej. Dokładnie ten butik jest na Kleparzu na ul. Długiej. Mają ładnie urządzony lokal, z pomysłem i stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podobają kardigany jakie swego czasu mieli w ofercie w butiku Szafa Lilly przy ul. Długiej na Kleparzu. Warto do nich sobie zajść. Duży wybór ubrań i są to wzory których w sieciówkach się nie znajdzie. Dużo polskich marek, porządne materiały, bez szycia na szybko w chińskich fabrykach pod Pekinem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKasiaaaa
Kolejne bardzo udane zakupy w Agrafce . Miła obsługa i duży wybór damskiej odzieży. Ceny bardzo konkurencyjne. Sklep znajduje się w Carrefourze przy ulicy Witosa 7. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciówkach to już prawie nie kupuję..chyba że mężowi i dzieciom :P Z takich fajniejszych butików z modą damską które ostatnio znalazłam to na pewno mogę Szafa Lilly polecić. To jest ulica Długa, niedaleko jest ul. Słowackiego, łatwo trafić. Miejsce z duszą, obsługa pomocna, a same ubrania rzeczywiście oryginalne, unikalne. Teraz na pewno ruszą z jakimiś kolekcjami bardziej wiosennymi, ale jeszcze nawet nie wiem co będzie w sprzedaży, dostawy ubrań są kilka razy na tydzień, więc oferta jest bardzo płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś na Długiej w Szafa Lilly? Dużo ciekawych modeli, w tym teraz widziałam na ich stronie że mają sprzedawać płaszcze na zimę i wygląda to na foto obiecująco. Muszę się tam przejechać w najbliższym czasie, żeby taki płaszczyk przymierzyć. Lokal mają niedaleko targu Kleparz także dość łatwo ich zlokalizować. Poza tym przez facebooka też można ich namierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kreacje koronkowe szczególnie, także koszulki nocne, sukienki i https://www.lejdi.pl/ ma ich dość sporo w oryginalnych formach. Ciuchy od nich nie do podrobienia. Wiele rozwiązań od modnych, lecz nieco niszowych projektantów klasy europejskiej. Jak ktoś się interesuje to na pewno zna ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×