Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buny1975

usta czy piersi

Polecane posty

Gość buny1975

gdzie woli wasz facet . Mój jakiś "dziwny" ;) przy lasce woli finisz na moje baloniki , raz czy dwa zrobiłam mu laskę do końca ale go to nie kręci, nie powiem żebym się tym wszystkim martwiła ale ostatnio wmyśla abym była w staniku w ogóle po paru latach zrobił się małym fetyszystą na punkcie bielizny już wiem nawet co dostane pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4i404w4j4fdd
to wytrysk na cyc to też zboczenie łooooooo matko !!!!!! ide posłuchać radia może mnie oczyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buny1975
Za to, w nagrode ja sram mu na klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpański
ja uwielbiam bzykanie dużych meloników , uwielbiam wkładać między nie i dochodzić , też uwielbiam jak laska jest w staniku. Najbardziej kręciła mnie koleżanka z pracy z którą robiłem to w czasie pracy i ona do 17.00 chodziła ze sperma w staniku. O matko to było podniecające !!!!!!!!!!! Tylko ja i i ona o tym wiedzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafndjfnkfjdf
ja wolę laskę z połykiem , tzn jak mi panna tak kończy choć spust na balony też jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie jak partner autorki. Jakoś nie mogę się pogodzić z faktem iż po sexie kiedy moja pani ma chęć na przytulanki i pieszczotki przed snem mam lizać własną spermę która ona ma na ustach Natomiast ona uwielbia moja spermę na swoich cycuszkach , sama sobie ją rozsmarowuje używając jako kremu ;) lubi to i ja też , pod tym względem akurat się zgadzamy . Poza tym ma piękne i wielkie baloniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buy1975 - jeśli twój partner ma tak drobny fetysz i kręcisz go w sexy bieliźnie to lepsze to od tego gdyby ta bieliznę nosił on sam nieprawdaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×