Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia34

Jak polecacie sklep internetowy

Polecane posty

Gość kinia34

w sprawie prezentow pod choinke? Zapraszam do podawania swoich sprawdzonych typow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od wielu lat robie zakupy w sklepie internetowym 1komp.pl takze polecam gorąco, bo chyba warto. Maja duzy wybór artykułów, konkurencyjne ceny, miła obsługa i szybka przesylka. Czegoż wiecej mozna chcieć od e-sklepu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiniam
Ja kupiłam zestaw Zestaw Spiderman super cena polecam sklep www.dzieckomoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niekoniecznie pod kątem prezentów choinkowych (chociaż, czemu nie?) mogę polecić świat-laptopów, mojego netbooka u nich kupiłam i jestem bardzo zadowolona z tej przygody zakupowej. Zwłaszcza, że zupełnie do tych maleństw przekonana nie byłam, ale obsługa zaproponowała mi sprzęt, który pasuje do mnie idealnie - czasem warto odpuścić, choć lubię trzymać się swojej racji do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklep 3kropki.pl Jak szukasz jakiejs gry komputerowej badź konsoli to jestem przekonany, ze znajdziesz własnie tam. Bardzo szeroki asortyment i wysokiej jakosci produkty, wszystkie liczące sie marki tam sa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie sobie w poszukiwaniu prezentów świątecznych na stronę sklepu, który oferuje fantastyczne zegarki: minuta.pl Oprócz zwykłych zegarków można tam znaleźć zegarki Locmana, które są fantastyczne i mogłabym mieć przynajmniej połowę z tych, które widziałam w tym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór jamaica86 ;) Też tam kupiłam zegarek locman- prezent dla chłopaka. Cieszył się jak mały chłopiec. Czasem warto trochę bardziej zaszalec i kupić coś zupełnie wyjątkowego i niecodziennego. Szczególnie, że chodzi o najbliższych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, to polecam wasserman.pl Mają bardzo szeroką ofertę i to jest ich duży plus. Zwykle znajduję tam rzeczy, których akurat szukam (a nawet takie, których nie szukam, ale wpadną mi w oko w trakcie przeglądania strony ;) ) I ceny mają całkiem przyzwoite - zawsze trochę pieniędzy w kieszeni zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ekstrawagancko.pl- odkryłam go stosunkowo niedawno i co prawda na razie kupiłam tylko dwie rzeczy( koszulkę, spódnicę) ale niedługo mam nadzieję dołączy do nich trzecia( sukienka). Mają ekstra ciuchy( cavali, armani) w super niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Sprawdzonym typem jest electro.pl Sprzet rtv i agd, czyli wszystko do domu. Jeśli ktoś jest zwolennikiem praktycznych prezentów i nie chce się bardzo wykazywac kreatywnoscią to ten sklep będzie wręcz perfect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... ja oczywiście polecam siebie ;) www.mojagarderoba.pl ... może i nie najbogatszy asortyment, ale okazję można trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppe
Ja polecę sklep z butami shaaffashoes. tam do świąt na hasło "gwiazdka" dostajemy 10% zniżki na cały rachunek. polecam bardzo bo dużo butów zostało obniżonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla gospodyń domowych strzał w dziesiątkę można znaleźć tutaj: http://www.megamedia.pl/prezenty.php?cnvp=2397c6-1b3fb1eabc&cnv=e622ab-0ea1c0b5e5 Sklep ma bardzo duży wybór świetnych sprzętów cenionych producentów, w naprawdę przystępnych cenach. Zamawiałam kiedyś u nich toster i jakieś inne drobne agh, teraz się zastanawiam czy tez na prezent nie zamówić czegoś. W zakładce prezenty są ciekawe propozycje: fajna elektroniczna waga i zestaw do pielęgnacji paznokci Beurera na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Polecacie sklepy o których pierwszy raz w życiu słysze.. Nie wiem czy ja jestem tak do tyłu czy tych sklepów jest tak wiele w sieci.. :/ A co do wspomnianego przeze mnie electro... Kupowałyście tam? jakieś wrażenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić a.pl - jestem bardzo zadowolona. Chociaż straszyli mnie, że sklepy internetowe mają kiepskiej jakości produkty, to jednak miło się zaskoczyłam. Obsługa spoko, miła i z bardzo fajnym podejściem, a produkty też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×