Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takifacettt

romantyczny weekend - gdzie

Polecane posty

Gość 1234g
Jeżeli lubicie góry to polecam Francję. Widoki są powalające. Teraz nawet na https://www.fru.pl/ bilety lotnicze są mega tanie . Nocleg u miejscowych też pochytasz . Dziewczyna powinna być bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o romantyczne pobyty tylko we dwoje to ja zdecydowanie polecam hotel Aubrecht w Przechlewie na Kaszubach. Na stronie www.hotelaubrecht.pl jest ich pełna wizytówka. Myśmy z żoną jechali na „winny weekend”, połączony właśnie między innymi z degustacją wina, choć atrakcji było dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyconażona
Oj musze przyznać, ze mnie w tym roku mój mąż zaskoczył - miesiac temu w weekend wypadała nasza 7 rocznica ślubu - zabrał mnie na dwa dni do spa w Mielnie (spa UNITRAL), a wierzcie mi na słowo, to bardzo nie w jego stylu. No nie powiem, że zapominał, ale spa, to nie jego bajka, zdecydowanie... W każdym razie, spędziliśmy tam cudowne dwa dni, on miał takie masaże na kręgosłup, a ja sobie wybrałam, wiadomo - urodowe - polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory jestem oczarowana hotelem Fryderyk w Rzeszowie. Mój narzeczony zorganizował nam tam właśnie taki romantyczny weekend i naprawdę spędziliśmy wyjątkowo przyjemny czas. Mieliśmy spory apartament który został specjalnie udekorowany i robił wrażenie. Do tego smaczną kolację w ich restauracji, śniadanie do pokoju i jeszcze bilety do kina. Gdyby każdy weekend miał tak wyglądać to wcale nie miałabym nic przeciwko temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneila
Na romantyczny weekend mogę polecić Malbork. Jeździmy z narzeczonym dość często do Malborka, spacerujemy po okolicach zamku, wieczorem widok jest bajeczny, przejdźcie na drugą stronę mostu i zobaczcie jak ładnie odbijają się światła w rzece :) Na jedzonko polecam iść do Karczmy Zamczysko, widać tą restauracje na wzgórzu w okolicy zamku. Podają tam genialną pierś z szynką i serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej. Cudo! Idealny na romantyczny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelik orański
zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany! Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:www.hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Kopieniec w Murzasichle? http://www.kopieniec.pl/ - polecam rzucić okiem na zdjęcia! Dla mnie jest tam bardzo romantycznie, kolacja na tarasie widokowym - dla mnie magia! Do tego cicha, spokojna okolica, kameralnie, jest SPA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, witam. Ja lubię jeździć do Szczawnicy, mam tutaj sprawdzone schronisko Orlica. Na stronie www.orlica.com jest info jak dojechać. Standard pokoi jak na schronisko mają bardzo wysoki. Jakiś czas temu był u nich remont, wszystko jest odnowione, czyste. Poza tym obsługa bardzo sympatyczna, można się dogadać, zawsze służą pomocą, ale też są dyskretni z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ostatnio z okazji naszej rocznicy ślubu zabrał mnie do Ustki. Najpierw myślałam, "Zwariował?! Myśli, że nad polskim morzem będzie romantycznie?!" Ale hotel i atrakcje jakie dla nas wybrał naprawde były niesamowite. Nie spodziewałam się po nim takiego zaangażowania i romantyzmu :P Już sam hotel zrobił na mnie takie wrażenie, że już nie chciałam się stamtąd ruszać :P Z tego co pamiętam był to Hotel Lubicz i muszę przyznać, że to fantastyczne miejsce na takie romantyczne wypady. Eleganckie pokoje, SPA, fantastyczna restauracja, no jest wszystko czego potrzeba. Cztery gwiazdki jak najbardziej zasłużone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też spędziłam w Hotelu Lubicz jeden z fajniejszych romantycznych weekendów. :) To miejsce ma coś w sobie. To chyba to cudowne połączenie pięknych pokoi, cudownego spa i kuchni z przepysznym jedzeniem. <3 Na pewno jeszcze tam kiedyś wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tak dobre wspomnienia z Hotelem Lubicz. :) Byłam tam z chłopakiem na pierwszą rocznicę i było cudnie. Spędziliśmy naprawdę romantyczny weekend i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy. Jeszcze nigdy tak się nie zrelaksowałam jak tam. Masaże były po prostu fantastyczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta9kot
Zakochana jestem w Tatrach i w Zakopanym tak samo. Może czasami jest tam za dużo turystów, ale jestem w stanie to jakoś zaakceptować. Noclegi można w różnym standardzie znaleźć, jeśli chodzi o coś lepszego, wygodniejszego, dla rodziny to polecam Aparthotel Delta. Przyjemne i przyjazne miejsce. Ludzie z personelu otwarci, są w stanie wszystko zorganizować, a że byliśmy z dość małymi dziećmi na wakacjach więc trochę im zawracaliśmy głowę różnymi – potrzebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w Hotelu Lubicz w Ustce mój chłopak się oświadczył, więc to miejsce ma jakąś niesamowitą aurę. :D W zasadzie wszystko jest tam wspaniałe - pokoje, jedzenie w restauracji, urocza lokalizacja... No i przede wszystkim zabiegi spa. Mają bardzo fajne pakiety dla dwojga, więc cenowo też bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma bardziej romantycznego miasta niż Kraków. :) My z chłopakiem spędziliśmy tam weekend w czerwcu i było cudnie. Wieczorne spacery nad Wisła i po Starym Mieście to jakaś bajka. :) Już dawno nie spędziliśmy czasu tak romantycznie. Uwielbiam krakowskie kawiarnie i restauracje, szczególnie te na Kazimierzu. Zdecydowanie mają swój unikatowy klimat. Do tego masa interesujących muzeów i galerii i robi się naprawdę cudowny weekend. Podczas pobytu spaliśmy w hotelu Panorama na ul. Lipińskiego, więc mielismy wszędzie bardzo dobry dojazd tramwajem i cenowo też wyszło bardzo korzystnie. Do tego warunki w hotelu bardzo komfortowe i przyjazne. Wole nocować tak trochę na uboczu od ścisłego centrum, bo i ciszej i przyjemniej. Nie ma też tylu turystów, więc sklepy i restauracje nie są tak zatłoczone. W hotelu jest też bezprzewodowy internet i parking, więc nie trzeba martwić się o samochód, a dostęp do GPSu, stron muzeów i social mediów zapewniony. :) Mam nadzieję, że niedługo znów tam wrócimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ukochany w dwa tygodnie temu zabrał na romantyczny weekend nad morze, a konkretnie do Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl. Spędziliśmy tam wspaniały czas, ponieważ hotel zapewnia sporo atrakcji i ma wspaniałe spa z wieloma ciekawymi zabiegami. Zrelaksowaliśmy się i odpoczęliśmy. Idealne miejsce na taki wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bardzo lubią czuć się dopieszczone i czuć że my faceci się postaraliśmy. Ja ostatnio mojej ukochanej sprawiłem wielką przyjemność zabierając ją na romantyczny weekend nad morze do Ustki. Wykupiłem nam pakiet dla dwojga w Hotelu Lubicz, gdzie w cenie mieliśmy noclegi, zabiegi w spa i jedzenie. Była zachwycona, a ja cieszę się, że mogłem sprawić jej takim wyjazdem radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessi8777
Zabierz swoją drugą połówkę do tego miejsca http://villabohema.pl/restauracja/ ponieważ oprócz fajnych pokoi, oprócz pięknej miejscowości, oprócz SPA, jest jeszcze fajna restauracja. Na stronie możecie sprawdzić sobie, co proponują. Warto zarezerwować sobie stoli i miło spędzić czas delektując się pysznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżaliśmy z żonką na weekend do Budapesztu z biurem podróży Gryf. Jednak to lepiej jak ktoś zorganizuje wszystko za ciebie, ja się nie musiałem o nic martwić, nie trzeba było spędzać iluś godzin za kółkiem, ogarniać hotelu, jedzenia itd. Wszystko zrobiło za nas biuro i super nam ten weekend udało się spędzić. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×