Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michalinka222

w ktorym tyg mozna robic planowane cc?

Polecane posty

Gość michalinka222

kiedy u was zrobiono planowaną cesarke,ja mam 6 dni przed terminem i boje sie ze to za pozno,ze moge wczesniej sama zaczac rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej dziecko może urodzić się z objawami wcześniactwa i słusznie lekarze nie chcą ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione w 36 tygodniu. Ale dziecko było przygotowywane do wcześniejszego porodu i czekano tylko aż osiągnie wagę ok.2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione w 36 tygodniu. Ale dziecko było przygotowywane do wcześniejszego porodu i czekano tylko aż osiągnie wagę ok.2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam miec planowana cc, ale zaczelam rodzic wczesniej. Po prostu pokroili mnie jak juz sie zaczela akcja porodowa, wiec jak Ty masz miec cc to i tak Ci zrobia. I nie martw sie ze nie zdarzysz, ja jestem wybitnym przypadkiem bo zrobilo mi sie rozwarcie na 8cm prawie bezbolesnie, a jednak zdazylam na ciecie i to do szpitala jechalam pol godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w 38 tygodniu ciąży. Dokładnie 10 dni przed terminem. Mój lekarz twierdzi, ze to najbardziej odpowiedni moment. I miał rację - akcja porodowa się jeszcze nie zaczęła, więc wszystko robione było na spokojnie. Co ciekawe, na ktg już wyszły lekkie skurcze (których nie czułam). Mała była już w pełni przygotowana, żeby przyść na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×