Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

Prosze pomózcie mi- obawiam sie ciaży, a mam glistnicę!

Polecane posty

Gość ihaha

Witajcie. jestem akurat w 25 cyklu. Cykle mam 28- 32 dniowe. Zawsze co najmniej tydzień przed okresem odczuwałam silny PMS- zwłaszcza bardzo mocny ból piersi. Nieraz zdarzało sie to już 2 tygodnie przed okresem. W tym cyklu współżyłam regularnie, zawsze w prezerwatywach. Dodatkowo w dni potencjalnie płodne mąż wychodził przed wytryskiem. Zostały 4 dni do terminu okresu, a po zwiastunach ani śladu. Piersi wcale nie bolą, czuję normalnie. A dzis dowiedziałam się, że jestem zarażona glistą ludzką :(. Kupiłam lekarstwa, ale bezwzględnie nie można brać ich w ciąży. Co robić? Czekać na okres, czy brać? Nie powinnam być w ciaży, ale jeśli ejdnak...? Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Nikt mi nie pomoze? Żadna z was się nie spotkała z czymś takim? boze, jeżeli jestem w ciąży, będę z glistą żyć przez następne 9 miesięcy :(((( jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffe
ja nie zawsze mam pms jesli gumka nie pękła do raczej nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
nie pękła na pewno, zawsze jeszcze sprawdzam następnego dnia rano przed wyrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka82
Ja myśle ze nie jestes w ciazy skoro używaliście prezerwatyw i wszystko z nimi było ok.Pozatym wbrew pozorom w ciązę wcale nie tak łatwo zajśc a brak obajwów na okres moze sie zdarzyc i wcale nie musi oznaczac to ciazy,przeciez nie każdy cykl musi być taki sam.Mozesz poczekac jeszcze ze 3 dni z braniem tych leków,zrobic test i wtedy bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze ci
zebys nie byla w ciazy.Kurde gdzie nabawilas sie tego paskudztwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze ci
zebys nie byla w ciazy.Kurde gdzie nabawilas sie tego paskudztwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Dzięki! Jestem nauczycielką w przedszkolu... Kocham swoja pracę, ale niestety taką sa jej "uroki". Całe przedszkole zagliżdżone :( No i niestety mnie tez to spotkało. Jak się naczytałam w internecie, toaz mi sie płakac chce ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze ci
współczuje.Jak sobie pomysle co moze moje dziecko spotkac w przyszlosci to az dretwieje.Choroby,pasozyty, wszelkie wypadki,potem zle towarzystwo,nalogi itd itd.....BRRRR....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
najlepsze jest to, ze w pracy myję ręce chyba najczęściej ze wszystkich osób. Miałam hopla, po każdym kontakcie z dziećmi (np. zabawy kołowe), przed jedzeniem, co chwilę dosłownie. I co? To chyba ściema z tą higieną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwzględnie czekać
lub jutro zrobić betę 4 dni glisty nie zbawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×