Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola2424

Powrót do byłego ??

Polecane posty

Czy jak mineło troche czasu i partner chciał do was wrócić ( a on was zostawił ) wróciłyście do niego ? Czy to wogóle sie połaca ? i Ile czasu mineło od roztania ? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm osobiście uważam że nie powinno się wracac- skoro raz nie wyszło to najwidoczniej było coś nie tak, a jest małe prawdopodobieństwo że się coś zmieni na lepsze na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zerwał po 1,5 roku bycia razem, znalazł szybko inną, po niecałych 2 miesiącach przyszedł wręcz na kolanach, na przeprosiny dał pierścionek ;) wróciłam, ale nie mogłam sobie poradzic z myslami, ze gdy się rozstalismy on był z inna kobietą. Zerwałam po 4 miesiacach od powrotu, 4 dni przed naszą druga rocznica. Teraz kolejny zerwał, 1,5 miesiąca temu i wiem na pewno - gdyby przyszedł skruszony powrotu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ja weszłam 'drugi raz do tej samej rzeki'. Byliśmy 9 miesięcy razem, potem zerwał pomimo że cały czas mieliśmy ze sobą kontakt (był w wojsku wtedy) i po 10 miesiącach wróciliśmy do siebie i jak na razie jest dobrze i jestem szczęśliwa i nie żałuję - trwa to 11 miesięcy. Moim zdaniem nie ma tej samej rzeki, człowiek się zmienia, jest inny. Widzę to po sobie i po moim związku, jest inaczej! I znam osoby w tej samej sytuacji co ja i uważają to samo co ja. Także warto przemyśleć sobie wszystko i spróbować, jeśli czuje się że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×