Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikserowy-swiat

MIKSER-jaki wybrać? prezent na święta

Polecane posty

Gość mikserowy-swiat

Witam Chciałabym kupić mamie mikser, ale kompletnie się na nich nie znam. Macie może jakieś sprawdzone marki, bądź miksery, które są dobre? POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecałabym Ci Zelmera, też w tym roku zamówiłam takie cudeńko dla mamy, bo jej stary sprzęt jakkolwiek funkcjonalny, to już mocno wysłużony... Mnie przypadł do gustu model 481.6 Symbio, obczaj sobie specyfikację na moderni.pl, ma naprawdę masę funkcji, a cenowo nie wypada jakoś strasznie. Na pewno przydatny gadżet do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, że miksery Zelmera to dobry sprzęt - myślę, że powinnaś zainwestować właśnie w tę firmę. Sprawdzona marka, więc powinien Ci posłużyć kilka lat. Osobiście polecam taki model http://www.1komp.pl/produkt-41-323-2001-31329,blendery_miksery_mikser_reczny_zelmer_481.5_%28400_w__bialy_lapis%29_%28linia_expressive%29.htm Według mnie cena w zestawieniu z jakością jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre opinie zbierają Zelmery - np. Zelmer 481. Nie są drogie i posiadają wiele funkcji. Z droższych proponowałabym np. BOSCH MFQ36490 450W. Lepiej wykonany, bardziej trwały a różnica w cenie nie jest aż taka duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×