Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bandit90

Godzine temu przeżyłem mój pierwszy raz

Polecane posty

Gość Bandit90

Godzine temu przeżyłem mój pierwszy raz, zrobiłem to z moją dziewczyną w moim domu. Od razu opowiem przebieg zebyście zrozumieli mój problem... Na początku była gra wstępna, standardowe zabawy, całowanie, trzy razy byłęm w niej bez prezerwatywy. Później przeszliśmy do sedna, nałożyłem prezerwatywe Durex sensations (pomarańczowa) i wsadziłem jej w pochwe. Było to w pozycji "na liścia" (ona leży a ja klęcze, w tej "na liścia" nic nie czułem wiec przemieściliśmy sie i była "na jeźdżca", bylo calkiem fajne ale moja ukochana zbyt słabo się poruszała (złapałem ja za tyłeczek i pomagałem ale też coś nie tak).. W końcu przemieściliśmy sie do pozycji klasycznej (misjonarskiej) i się udało, był wytrysk (kotek zapytała sie mnie "Co, już? :*, ale to juz inna sprawa)... Czytając to pewnie zastanawiacie się w czym był problem, otórz: -wogóle nie miałem orgazmu, ani nic z tym związanego, ona tez nie -trwało to około 2 minut (w klasycznej) Dodam że to był nasz pierwszy raz, błone przebiłem dzień wcześniej ale bez wytrysku, zwaliłem gruche 5 godzin przed. Powiedzcie mi, co było nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×