Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Farbowanaaa

Dobra farba do włosów-Jaka?

Polecane posty

Gość Farbowanaaa

Cześć dziewczyny.Chcę przefarbować włosy na taki bardzo ciemny brąz-czekolada(gorzka) jaką Farbę polecacie?Dzięki z góry:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Z farb sklepowych najmniej zniszczone wlosy mialam po loreal exellence. Nie wiem jak z brazami, bo preferuje jasne odcienie, ale przewyzszala tez trwaloscia inne specyfiki. Pamietaj tez, ze ciemne brazy wychodza prwie czarne, jesli wahasz sie pomiedzy 2-ma kolorami, wybierz jasniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spokojnie mogę polecić tylko i wyłącznie farby Loreala. Garnier mnie wkurza brakiem aplikatora, poza tym jest go mało (co tanie, to drogie), dlatego zawsze muszę kupić dwa opakowania. Kilka razy próbowałam się doń przekonać, ale zawsze wracam do Loreala... Ostatnio testowałam tę serię Excel10 wiśniowy kasztan - bardzo ładny kolorek, rzeczywiście chwyta w 10 minut, dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrrrrena
chyba kazdy powinien sobie dobrac farbe ja uzywam garnier color naturals, jest ok, nie niszczy mi wlosow, ale kupilam kiedys inna z garniera i byla fatalna, zmyla sie w mgnieniu oka kolezanka polecala joanne niby dobra, ale jak spytalam czy niszczy wlosy to przyznala ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×