Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meet me halfway

jak mu dac do zrozumienia ze za nim szleje?

Polecane posty

szleje na jego punkcie!!! jak mu dac do zrozumienia ze czekam na jego zdecydowany ruch, jednocześnie zeby nadal myslal ze jestem malo dostepna? jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiiiinna
zależy ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqq www
A ja myslalem ze 15 i 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiiiinna
ahaaaa to raczej już starsi jesteście, hmmm dużą role gra też osobowość tego faceta, czy to jakiś spokojny studencik, czy zniewalająco przystojny brunet wieczorową porą, czy jakiś elegancik.... I teraz tak, jak się widzicie? czy ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqq www
jesli bedzie myslam ze ty jestes dalej nie dostepna..to na pewno nie pomoze ci tecy majtek podciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lektor
Ja nie chcialbym byc z kims kto za mna szaleje. Nie zna mnie, nie umie pogadac a juz tylko szaleje... ja wole bardziej normalne osoby w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiiiinna
ok, a osobowośc jego? styl bycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ods
agnes zapraszam na moj temat tam jest rozwiazanie Twojego problemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas ty...
wez mu napisz, ze o nim myslisz. masz zamiar dziennie poruszac tu swoj ''problem''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiiiinna: styl byc hym... w parcy - jest na wysokim stanowisku wiec wymaga szacunku, gentelmen, wymagajacy, ostry... po pracy delikatny uroczy zabawny itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprowadz do extrealnej sytacji.zrob cos, wyprowadz go z rownowagi! zaseugeruj cos daj do zroumienia! jesli bedzie zasdrosny cos sie zmieni w twoim odczuci jesli nie daj sobie spokoj, moze cos wygaslo miedzy wami, nawet z jego strony tylko on o tym nie wie albo odsowa to od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas ty...
HEHEHE widzisz - sama już ten swój problem se rozwiązałaś :D:D cytuję: doprowadz do extrealnej sytacji.zrob cos, wyprowadz go z rownowagi! zaseugeruj cos daj do zroumienia! jesli bedzie zasdrosny cos sie zmieni w twoim odczuci jesli nie daj sobie spokoj, moze cos wygaslo miedzy wami, nawet z jego strony tylko on o tym nie wie albo odsowa to od siebie! very nice, very nice! zastosuj się i nie odsuwaj się za bardzo od słownika ortograficznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiiiinna
albo wiesz co, zrób się na bóstwo coś w stylu eleganckiej laseczki, wiesz szpileczki, pończoszki , obcisła spódniczka i opinająca bluzka z rękawkiem 3/4 ale wszystko musi być obcisłe, działać na wyobraźnie, i zwróć uwagę jak będzie się patrzył, a daje Tobie 100% gwarancji że nie oderwie od Ciebie wzroku, i wtedy uśmiechnij się i spytaj tak dla żartu i jak ci sie podoba dzisiejszy mój wygląd, wiesz zażartuj,, i skup uwage na tym co On powie, jak bedzie reagował, zwróć uwagę na jego mimike , oczy, czy będzie poddenerwowany albo onieśmielony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lektor
Jesli chcesz sie przekonac czy ten twoj wybranek traktuje cie jak kumpla czy tez jest toba zainteresowany na serio... to tylko jedna metoda. Zacznij z nim gadac o innych facetach. Zaden facet nie zniesie innego pracia w poblizu dziewczyny na ktorej mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lektor : inni faceci obok mnie?! mozna powiedzieć ze ich przegania, nie pozwoli żadnemu facetowi nawet stac obok mnie dłużej niz 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×