Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryczka

brązowe okno - jakie ściany?

Polecane posty

Gość gryczka
Dzięki:-) Fajna ta z zieloną firanką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta b
Ja brązy bardzo lubię i myślę, że fajnie można sobie urządzić sypialnie właśnie w takiej stylistyce kolorystycznej. Możesz jedną ze ścian (tą za łóżkiem) pomalować na kolor czekoladowy, reszta jaśniejsza. Nie wiem tylko czy w takim przypadku nie lepiej byłoby zastosować ciemne panele podłogowe. Innym fajnym moim zdaniem pomysłem jest zastosowanie takiej ściany: http://bit.ly/7YCI26 Ciekawa faktura i taki industrialny styl. A jeśli lubisz prostotę i nie planujesz dawać dużo mebli to powinno wyglądać świetnie. Brązowe okna to nie udręka ale pole do popisu dla wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosinacow
ja rowniez mam brazowe okna ale drewniane.. i mam... ...niebieska tapete (jasna) ale nie blekitna ...rolety zamszowe brazowe dwustronne i firanki na pol okna ( zadne koronkowe :p ) i tak nasz pokoj w Naszym nowym domku stal sie przecudownym miejscem :)... a pokoj wyglada rewelacyjnie, naprawde! :) pozdrawiam Zycze powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Dzięki. Pokój niestety jest za mały na ciemną podłogę, a już na pewno na czekoladową ścianę, choć zapewne mogłoby to wyglądać ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zrezygnować z lawendy i postawić na błękit i ecru;) tzn. błękit/turkus i brąz w dodatkach a beż żeby przeważał;) Całkiem to jest fajne połączenie. Ściany bym np. zostawiła jasne, może na jednej jakaś tapeta tego typu: http://decorations.pl/Tapeta_na_flizelinie_do_salonu_PS_International_RELAX_COLORS_5_03870_70-2254.html meble ciemne, dodatki w niebieskim kolorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×