Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caroline_18_LoL

JAK MAM SOBIE POMÓC ??

Polecane posty

Czesc. Mam problem. Coraz powazniejszy. Ostatnio strasznie sie denerwuje. Byle co, potrafi mnie tak wkurzyc, ze po prostu wychodze z siebie. Krzycze, bluznie, szarpie sie, gadam jakies glupoty... Pozniej placze, zaluje, obiecuje sobie, ze juz tak nie bede, ze nie mam powodow, ze nie warto, przepraszam... Ale to na nic. Nie potrafie nad tym zapanowac :( Z niczego zawsze robie cos. Zawsze to ja powtarzalam, ze jak jest cos nie tak, to trzeba usiasc, pogadac z druga osoba na spokojnie, bo klotnia dazymy tylko do zlego i nigdy nie dojdziemy do zadnego porozumienia. Nie mam juz sily :( Ktoregos dnia tak sie rano wydarlam, ze caly dzien bolalo mnie gardlo i glowa. W sumie na ogol jestem spokojna osoba, opanowana. Nie wiem co sie ze mna ostatnio dzieje. Czy to tylko taki okres? Czy powinnam brac jakies lekarstwa czy moze isc pogadac z psychologiem? Wy tez tak macie? Podkresle jeszcze, ze mam chlopaka, ktory akceptuje to wszystko i wierzy, ze wkoncu zastanowie sie co robie zlego i przestane byc jego nerwusem. (to tak w skrocie) Bardzo mocno mnie kocha... Nie chce go w ten sposob krzywdzic. Bo ja tez go bardzo kocham. Zaznacze jeszcze, ze mam 18 lat, a jestesmy ze soba 2,5 roku. Prosze doradzcie mi cos. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×