Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziullllla

Czy ciuchy w panterkę to obciach????

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem panterka to nie jest obciach o ile nie jest tak jak przeczytalam ponizej ze dziewczyna ubrala sie cala w panterke a wdodatku jak kazda panterka jeszcze sie ze soba rozni. Kazdy wzor ma jakis indywidualny styl ale mozna porownac wzor panterka do chocby paskow czy kwiatow. Jak ktos ubieze sie caly w paski czy w kwiaty I dodatki ma rowniez w tym samym wzorem to rowniez nie wyglada to oszalamiajaco lecz jak klaun. Prosze sobie wyobrazic tak samo koboete cala w panterke czy w kwiaty. Wiem ze nie kazdy lubi ten wzor ale to juz jest rzecz gustu. Kazdy ma swoj indywidualny I nie nalezy nikogo przez to krytykowac. Ja osobiscie kocham panterke I to najbardziej ta o najbardziej naturalnych kolorach badz tez czarna czy szara. Nie toleruje natomiast rozowej czy innych tandetnie wygladajacych kolorow panterki. Nie ubieram sie jednak przesadnie. Mysle ze jak ubiore sie na czarno a zaloze baleriny w panterke I brazowa torebke o odcieniu brazu z panterki wyglada to ladnie. Tak samo mowiac o innych stylizacjach nieprzekraczajacych jednej rzeczy w panterke w calej stylizacji. Idac dalej delikatna kuszaca panterka dolaczona ubran stonowanych I pasujacych kolorystycznie do wzoru wyglada bardzo kobieco. Podsumowujac: panterka jest jednym z najbardziej kobiecych wzorow o ile sie nie przesadzi badz tez nie jest prrzesadnie wymyslna kolorystycznie. Mowiac o jakimkolwiek wzorze trzeba miec umiar nie patrzac czy to panterka czy kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie panterka ,zebra czy inne zwierzęce wzory wyglądają swietnie tylko trzeba je umiejętnie zestawić żeby nie przesadzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam klasyczną włoską koszulę w panerke. Noszę do czarnych spodni i szpilek. Wtedy zawsze spinam włosy. Jak mam ja ubrana moj szef zawsze mnie komplementuje. Najwazniejszy umiar. We wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka jest supeeer. Oczywiście nie w nadmiarze. Mam na przykład trampki w panterkowy wzór. Są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzęce wzory w stosownej ilości mogą wyglądać bardzo fajnie. Podobają mi się zwłaszcza takie akcenty na butach, czy torebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem niestety wiocha. Nie umówiłbym się na pewno z dziewczyną, która ma coś w panterkę, podobnie jak z taką która ma tatuaże albo kolczyki w dziwnych miejscach (innych niż uszy xd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liligość
Mam super panterkę maxi -hiszpankę jest przepiękna ,cóż opinia panterki się za nią ciągnie a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, wszystko zależy od stylizacji. Panterka czasami dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dodam jeszcze,że już są w ang. języku artykuły na trend jesień zima 2018 i m.in. panterka będzie modna tak jak i reszta wzorów z motywem zwierzęcym, więc nakładajcie śmiało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×