Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myffka0

zabawa

Polecane posty

czesc mam pytanie rozmawiałam ostatnio z chlopakiem i rzuciłam mysl ze moze chlopak chciałby czegos a ja byłabym niedostepna i chciałabym zeby zrobił to siła. macie jakies pomysły co mam robic zeby tym zachowaniem jeszcze bardziej podniecic faceta. prosze o pozytywne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie chce zeby mnie zgwałcił po prosu chce tylko zeby to tak podobnie wygladalo zeby widział ze jestem niedostepna a wiadomo ze ja wtedy bede miała ochote na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chce sprawiac swojemu chlopakowi bolu tylko przyjemnosc a to jest jednak duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekiwałam takich odpowiedzi tylko normalnych rad skoro nie chcesz mi ich udzielic to nie widze sensu twoich dalszych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika..20.._
Jak sie popiesci to sie zmiesci Kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
oblej się benzyna i podpal, nudna koorwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie komentarze to zostaw dla siebie. oczywiscie rozumie ze ty jestes ciekawa koorwa :) załosne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j mamejo
w rytmie salsy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz_seksu
Możesz udawać pijaną (odrobina alkoholu wskazana) a on będzie Cię wykorzystywał, możesz się opierać i bronić... nieskutecznie :) Wielu facetów lubi takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze kafeteria jest po to aby mozna bylo rozmawiac i doradzac sobie " na poziomie" ale widze ze niektorzy nie dorosli do tego aby korzystac z takich stron ;/ nadal prosze rozsadnych i dorosłych aby odpowiedzieli na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna hajduk ze Szwecji
niech udaje twojego pijanego ojca jak będzie ci wchodził do wanny. Niezbędne rekwizyty: kabel od prodiża i gazrurka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz_seksu
Możesz udawać, że śpisz a on przypadkiem wszedł do Ciebie i próbuje się dobrać przez sen. Już w trakcie akcji budzisz się i zaczynasz się wyrywać więc musi użyć przemocy... związać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuretek
myffka0 ze Szwecji jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×