Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LASKA Z GRINPIS

Święta, czas pełen cierpienia i śmierci!

Polecane posty

Gość LASKA Z GRINPIS

Dziś wigilia, całe rodziny zasiądą do wspólnej kolacji, a już jutro Boże Narodzenie, wspaniałe rodzinne święto. Ale czy aby na pewno? Pod płaszczykiem świątecznych życzeń kryje się śmierć i cierpienie! Śmierć i cierpienie milionów zwierząt, które zostały zamordowane by ludzie mogli spożyć wigilijną wieczerzę! Kryje się wycięcie i zmarnowanie tysięcy choinek które mogły w lesie tam gdzie ich miejsce dożyć sędziwego wieku! Boże narodzenie to igrzyska śmierci i zniszczenia jakie katolicyzm funduje przyrodzie! Miliony ryb, śledzi, karpi, miliony drobiu, miliony krów, świń... one nie przeżyją tegorocznych świąt! Ja na znak protestu przeciwko temu bezmyślnemu zabijaniu zwierząt i wycinaniu drzew dziś nie zasiądę z rodziną do kolacji! I jeśli macie ludzie sumienie to zróbcie tak samo! Nie można się temu przyglądać bezczynnie trzeba się temu sprzeciwić! Może kiedyś nadejdą lepsze czasy i Komisja Europejska zakaże obchodzenia tych barbarzyńskich, prymitywnych pseudo-świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ink 696
pocieszę Cię - wszyscy umrzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunter hunter hunter
A nie z Greenpeace? :/ Zgadzam się z tym. Ja nie jem mięsa, ale muszę patrzeć jak robią to moi bliscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryndal
Ale bzdury. Przecież choinka to warzywo. Mało kto kradnie je z lasu, po prostu rosną na plantacjach tak samo jak kapusta. Wycinanie choinek z lasu też potępiam. Jeśli chodzi o zwierzęta to są to zwierzęta hodowlane, przyroda na tym nie ucierpi. Gdyby człowiek ich nie karmił to one już dawno by nie żyły. A pomyśl co by było gdyby nagle przestać zabijać zwierzęta i pozwolić im się zormnożyć ponad miarę? Pozjadałyby siebie nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA Z GRINPIS
do Bryndal "Przecież choinka to warzywo. Mało kto kradnie je z lasu, po prostu rosną na plantacjach tak samo jak kapusta" TYLKO ŻE TE CHOINKI Z PLANTACJI MOGŁY BY ZASILIĆ LAS! "Jeśli chodzi o zwierzęta to są to zwierzęta hodowlane, przyroda na tym nie ucierpi." A HOLOKAUST TEŻ UWAŻASZ ZA SŁUSZNY? PRZECIEŻ TO JEST NORMALNY HOLOKAUST NA ZWIERZĘTACH! JAK MOŻNA JE HODOWAĆ TYLKO PO TO BY JE ZABIĆ? NIEMCY Z ŻYDAMI POSTĘPOWALI PODOBNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgnsdmsertkertthrsjrtkstykartk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis Jackson Presley
Laska z Grinpis to samo możesz mówić o warzywach i owocach. Na kartkach też nie piszesz, bo jak wiadomo żeby stworzyć papier potrzebne jest drewno. W kominku nie palisz, no bo to drzewem trzeba palić. Spójrz na kolejność łańcucha pokarmowego. Wśród zwierząt też jest walka o przetrwanie. Słabszy - jest zjadany, proste. Niczego nie zmienisz. Zatem wesołych świąt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację Życie zwierzęcia
w kulturze chrześcijańskiej jest bezwartościowe, a ludzie, których to rusza i obchodzi, są traktowani jak dziwadła :-( Wegetarianie - to dla wielu ortodoksyjnych katolików... sataniści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Elvisa....Jako, że tak dogłębnie poznałeś teorie darwina to mam nadzieje, że nie będziesz miał pretensji jak w jakimś ciemnym załuku Ci dopierdolom i skroją z kasy i przyodziewku. Przecież taka jest kolej rzeczy...silniejszy pożera słabszego. czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×