Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelus22

wczoraj w końcu dałam się ponieść i uprawiałam sex

Polecane posty

w końcu swoje bzdurne zasady włożyłam do kieszeni:) kolega po 23 skończył robotę,podjechał po mnie i kochaliśmy się w peugocie ulicę dalej ode mnie:) ale ulga... teraz czuję się sto razy bardziej sexowna i wzywolona:P i nie czuję wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fantazje masz dziecko
a teraz goń się pomagać mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgd
Czyli co??Nie jesteś już dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewicą już dawno nie jestem.Chodzi o to,że zrobiłam to bez zobowiązań a zawsze w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Teraz nie licz, ze porzadny facet cie zechce. Szukaj babiarza, co mial ponad 10 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frwfwef
I naprawdę dobrze się z gtym czujesz?? Nadal jesteś sama, a facet z którym byłaś tak blisko - chciałam napisać ze intymnie, ale co to za intymność w samochodzie ulicę od bloku - nie wiadomo co teraz robi i z kim. I to powód do spokoju ducha?? Współczuję że tak ci się układa ale nie wyciągaj fałszywych wniosków, że warto tak narażać swoją emocjonalność, z tej desperacji. Życzę ci kogoś dla ciebie, komu naprawdę będzie na tobie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frwfwef
"Teraz nie licz, ze porzadny facet cie zechce. Szukaj babiarza, co mial ponad 10 kobiet." Buahahahaha! Co za bredzenie! Po pierwsze, ona nie ma na twarzy wypisane z kim, dlaczego i gdzie, oraz przed nikim nie musi się tłumaczyć. Po drugie, facet który miał mało kobiet to wcale nie "porządny facet" tylko jakiś zakompleksiony nieudacznik. O takiego opinię nie warto zabiegać bo i cóż on może wiedzieć i co umieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Zycze Ci babiarza Ewelus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawik,nie uważam,że to puszczalstwo🖐️ myslicie ze ja sie przyznam? na glowe nie upadlam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Nie kazdy facet lata tylko za spodniczkami. Niektorzy maja ciekawsze zajecia np. hoduja psy Husky i wola miec mniej partnerek, ale naprawde porzadnych. Kobieta, ktora miala seks bez zobowiazan to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Dlatego ja na randce wole podkreslac, ze nie chce takiej, ktora miala przygody, zeby sie nie nadziac na taka jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robilas mu wczoraj loda
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem łatwa,ale też mam swoje potrzeby. A poza tym nikt poza forum nie dowie się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
My juz to umiemy rozpoznac i znalezc porzadne partnerki. A twoja latwosc wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewnie w anala tez dalas mu
popuscic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna jestes ewelus wolisz to pisac na forum gdzie beda Ci jechac od kurew i szmat bo tak to tu milo bywa a przed swoimi znajomymi udawac grzeczna dziewczynka z zasadami i nie mam na mysli tego zeby sie spowiadac komus, ale zeby specjalnie udawac ze jest inaczej? ja jestem za przygodnym seksem i moi przyjaciele o tym wiedza, oraz o tym, ze takowy mi sie zdarza i nikt mnie jakos nie skreslil z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Facet, ktoremu bardzo zalezy na porzadnej dziewczynie i dla niego to sprawa zycia i smierci ma prawo wiedziec co wyrabialas, zeby podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet facet, któremu by zależało na posiadaniu porzadnej dziewczyny i by się zapytał? Jeżeli tak to gratulacje, własnie stałas się nic nie wartą szmatą. On się dowie ale nie teraz🖐️ moze po kilku latach malzenstwa jak doi niego dojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Bedziesz oszustka. Mi zalezy na porzadnej dziewczynie i chce wiedziec z kim sie wiaze. Jak mnie jakas oszuka to od razu bedzie rozwod z jej winy i nic nie dostanie z pieniedzy i rzeczy, ktore byly moje i za moje pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed swoimi znajomymi udawac grzeczna dziewczynka z zasadami i nie mam na mysli tego zeby sie spowiadac komus, ale zeby specjalnie udawac ze jest inaczej? siostra wie,przed nią nie udaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
Szukaj mnie,cierpliwie dzień po dniu... 🌻 A taki podpis jest zalosny w przypadku dziewczyny, ktora sie puszcza. Albo puszczalstwo albo milosc. Jak szukasz milosci to sie puszczaj, a jak sie puszczasz to nie szukaj milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puscilas sie
A jeszcze nie dawno pisalas, ze seks bez milosci to kurewstwo. Wiec jestes kurwa - na to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak ty nie
przyznasz sie jemu, tak samo on nie przyzna sie tobie, ze jest kurwiarzem ;) Licz sie z tym ze co siejesz to zbierasz. A po 2 troszke mi cie szkoda, bedziesz w przykrym, nieudanym zwiazku i nigdy nie bedziesz miala przy sobie nikogo, komu bedziesz w stanie powiedziec wszystko. Bedziesz cale zycie udawac, bac sie, snuc przypuszczenia "a moze on wie". Ahh, troche lat juz przezylam i wiem, ze facet ktoremu mozesz powiedziec 100% rzeczy o sobie to najlepsze co moze w zyciu kobiete spotkac. Ale ty niestety nigdy tego nie zaznasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiecie.Przed nikim nie udaję. Siostra wie,pewnie faktu tego nie będę kryć przed znajomymi.To moj pierwszy raz i wydarzyl sie wczoraj,wiec jeszcze nie wiedza🖐️ A takie tchórzliwe cichodajki nie zasługują na szacunek. i kto to mówi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×