Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue lips

AVATAR- jakie wrażenia?

Polecane posty

Witam. :) zastanawialam sie nad pojsciem na ten film gdyz nic innego do roboty nie mam. Scenariusz jakos srednio do mnie przemawia a Wy jak go oceniacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilarouge33
BADZIEWIASTY FILM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablabla..
Osobiście wolę historyczne filmy...ale to jest na prawdę dzieło, wspaniałe efekt. Fabuła do przewidzenia, ale cóż. Na prawdę opłaca się iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablabla..
efekty*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie jestem fanem filmow sf nie ogladalam harry pottera, start reka bo nie lubie ale ten film mi sie ogromnie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest roznica miedzy AVATAR(Cyfrowy) a AVATAR(Orange IMAX) ?? moze glupie pytranie ale ja naprawde nie wiem o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 3D obraz masz nakladany 2 razy i normalnie nie moglbys ogladac tylko w okularach, masz wrazenie ze jestes w centrum akcji jakby bo mas jakby efekt rtojwymiarowy tuz przed twoimi oczami lataja jakies stwory itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze o to chodzi ale pierwszy raz sie spotykam z filmem nazywanym jako cyfrowym :D no coz..bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzialam z neta sciagnelam sobie, smieszny bardzo serio, bo niektore komedie nie sa az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr L 03914
Byłem na Avatarze w imaksie i powiem tyle że opłaca się dać te 30zł, czekać, dojechać itd - bo IMAX to po prostu inna jakość. są (będą) 3 wersje : - wersja IMAX na gigantyczny ekran imaksa, w 3d - wersja do zwykłego kina - ale 3d. W zalezności od kina 3d lepsze lub gorsze, może nawet tak dobre jak w imaksie - ale ekran mały. - wersja 2d do zwykłego kina i na DVD ( nie wiem czy ta wersja w ogóle jest w Polsce. W USA jej nie było w dniu premiery. Może będzie dużo później, jak wersja 3d zejdzie z dobrych kin to pchną 2d do słabych) Avatar był kręcony pod IMAXa i wersja do zwykłych kin, czy to 3d czy 2d, analogowych czy cyfrowych ma po prostu obcięty obraz. IMAX ma większy (wyższy) ekran. O rozdzielczości i szczegółowści nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×