Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła duchem

Obmyślam strategie odchudzania w nowym roku. Po 40-tce

Polecane posty

No to tak ... albo zamknij oczy i mów a kysz .. może się uda , albo zamknij oczy i... zjedz , na pewno jest pyszna :) i nie żałuj tylko ciesz się smakiem , Ja tak robię i czasami udaje mi sie nie zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niteczko jak bym miała szarlotke to też bym sie napewno skusiła bo uwielbiam:P ostatnio jak upiekłam snikersa to pewnie połowe zjadłam sama ale nie za jeden dzień:D i dlatego dzisiaj nic nie piekłam bo musze choć troche sadła zrzucić. Tak sobie obiecywałam że w święta będe bez brzucha i nie wyszło. Teraz to bym musiała nic nie jeść żeby tak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam dzisiaj nie jeść, ale juro po obiedzie będzie deser. Dzisiaj cały dzień szyłam, potem sprzatałam. Zrobilam kazanie córce , teraz mam trochę nie czyste sumienie. Szczupla jak widzisz dzielę z Tobą nie czyste sumienie. :P Agnieszko jesteś wielka, dalaś mi siłę dla mocy szarlotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam na dwójce kabaret moralnego niepokoju i tak się smieję , że nie mam jak pisać . Chyba pożegnam się do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko masz silę, musimy wyciągnąć z dola szczupłą. Zaczynam. Szczupła ty nasza największa chudzinko i czym ty się tak przejmujesz. Podjadlaś to zaznałaś przyjemności dla swoich kubków smakowych. Ja osobiście Ci zazdroszę. Mając Twoją wagę szarlotka już trawiła by się w moim brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki:) W tym miesiącu ani grama nie schudłam, widzę, że tylko się oszukuję, bo chleba i ziemniaków nie jadam. Sama założyłam ten temat, a jestem jego najsłabszym ogniwem, każdego dnia się rozgrzeszam i nie potrafię do czegokolwiek już poderwać. Pewnie, do morza mnie ci z Grin pis nie wrzucą, jak wyjdę na plażę, ale nie tak miało być:( Jutro niedziela, nie mam nadziei na wielkie zmiany, może od poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla napisz coś ciekawego i wesolego. Tam sadełkiem w sobotę będziemy się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. widze ze tutaj szarlotka przewodzi ;)) kazdemu sie cos od zycia nalezy ;)) Syn ma grype zoladkowa albo angine,albo jakas infekcje. jak sie obudzil w piatek z ta wysoka temperatura po nocnej sesji zadzwonilam do przychodni by umowic sie na wizyte ale nie zostalismy przyjeci tylko po 4 godzinach ..pan doktor,, zadzwonil i stwierdzil ze tabletek na zatrzymanie biegunki mam nie dawac, na goraczke nie dawac oraz nic do picia ..rozmowala trwala 3 minuty.to tyle jesli chodzi o angielska swite lekarska.A mlody dalej chory ale zatrzymalam te wymoty i biegunke no i wlewam wody w niego ile sie da ;)) moje odchudzanko zaczelam od ziolowych srodkow przeczyszczajacych i wody mineralnej i trzymam sie tylko jednego posilku obiadku. sniadania i tak nigdy nie jadlam wiec moj zoladek o tym wie takze zobaczymy jak dlugo wytrzymam po 15 do konca nic nie podjadac. starszy syn w poniedzialek 19 lat wiec torcik i serniczek i jakies lody z bita smietana polewana adwokatem wiec zapraszam kobietki na urodzinki . milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam posta i mi go wcielo;)) wiec teraz wersja skrocona. Angielska swita lekarska to pomylka na tej kuli zie,skiej. W poniedzialek starszy syn 19 lat wiec torcik i serniczek i jakies lody z bita smietana .. moja dieta nie podjadania narazie trwa. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dalej jade na białkach :) Iwona , kiedys też się tak odchudzałam , że jadłam do 15 , wytrzymywałam , bo ja w ogóle jestem wytrzymała na głód tylko łasuch ze mnie . Chudłam , ale po dwóch tygodniach waga stanęła i jak po miesiącu dalej ani drgnęła , to przestałam się katowac . Ale tobie życzę powodzenia , może masz inny metabolizm i waga będzie ci spadała systematycznie . Szczupła , jak tam dzisiejsze samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja jakiegos dola zlapalam,z jednej strrony gory moglabym przenosic,a z drugiej nic mi sie nie chce. na sniadanie byla salatka,teraz pije cykorie,a na obiad gotuje zupke kalafiorowo-brokulowa, od jutra sprobuje proteinowej.moze mi sie uda... a jak tam u was polmetek niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola , zakopuj te doły :):) 🌻 👄 . na proteinowej na pewno ci sie uda , ja w 3 dni zwaliłam pół kilograma i czuje ,ze sie rozpędzam :) Zdaję sobie sprawe ,że teraz to głównie woda , choc nie do konca , bo przecież odchudzam sie juz jakis czas , ale to bardzo mobilizuje ,żeby kontynuować diete . Fajnie że planujesz białka , to bedziemy się wspierać i wymieniac przepisami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo , halo szczupla miałaś dzisiaj pogawędzić. Myśę ,ze o dole już zapomnialaś. Pewnie teraz siedzisz i czekasz na mnie. :) :) Szarlotka byla pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo , halo szczupla miałaś dzisiaj pogawędzić. Myśę ,ze o dole już zapomnialaś. Pewnie teraz siedzisz i czekasz na mnie. :) :) Szarlotka byla pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwy dzisiaj na kafe, powtorzyło wpis po 9 min, bez mojej ingerencji. Szczupla czekam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rankiem i stawiam kawe;)) kupilam dzisiaj wage bo mam dosyc zgadywania ile polecialam w dol albo w gore. poczytalam troche o diecie dukana przypomina troche diete jajeczna schudlam kiedys 3 kg w 7 dni a potem 6 dostalam z powrotem;)) Ale chce jeszcze zostac przy tym moim sposobie z 2 tygodnie ; pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko znowu marnieje nasz topik. Szczupla jakoś się nie odzywa. Dziewczyny do boju wagowego. Czekam na odzew. Dzisiaj u mnie dietowo różnie , wpadło nawet kilka frytek od dzieciaków. Też zastanawiam się kim jest Martynka?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale niestety nie na diecie, jutro Wam o tym opowiem, bo dopiero weszłam do domu i to swoje ulubione:) jem, ale dorobiłam do tego teorię, którą poznacie jutro:D Ja też nie rozpoznałam Martynki:) Pozdrawiam i całuję. teraz nas jest tu więcej, nie powinien marnieć topik, jak jedna czy nawet kilka chwilowo zamilknie PS ja mam zamiar do nowego roku tutaj rezydować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się raz odchudzam , raz tyję , więc troche tu posiedzę :) Lubie was czytać , i lubie od czasu do czasu napisać , raz mam wiecej czasu raz mniej , ale nie przepadne , ja tu zostaję :D i bedę odgrzebywać nasz topik jeśli sie zasypie :P mam nadzieje ,ze samej m,nie nie zostawicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×