Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxior

Tak bardzo mi sie chce...

Polecane posty

Gość maxior

Byliśmy razem, po jaiejś kłótni rozstaliśmy się ale niedługi czas potem znowu zaczeliśmy się spotykac... własciwie bez wracania do tamtej kłótni. Od tamtej pory razem spędzamy czas (wieczorem u siebie, imprezy, knajpy, wyjścia inne, wakacje, andrzejki, sylwester teraz...) qłasciwie jako para Tyle , że od tamtego momentu bez seksu (zawsze byliśmy niesamowicie zgrani ) choć oboje tego chcemy jest to jakiś tamet tabu... Wiem, że gdybym tylko dała znać wszystko wróciło by do normy ale nie wiem dlaczego mam jakiś ekki opór ... A tak mi się chce seksu, bliskości, jejuuuu, on mnie tak podnieca..... Co zrobić żeby wszystko było jak dawniej? wyluzowac się po prostu i nie myślec co był? tylko zyć tym co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena 35
porozmawiac. Omowic cala ta sytuacje sprzed rozstania. Konflikty a co gorsze urazy narastaja z powodu niedomowienia czy w ogole przemilczenia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
wiem... właściwie to najprostsze... mi bardziej chodzi o to kim dla siebie jesteśmy (dla mnie seks łączy się tylko z uczuciem) jak to napomknełam on sie oburzł i powiedział że toprzeciez oczywiste 9ze jestesmy razem). Czasem coś powie że mi chyba nie zalezy na zbliżeniach..... a wcale tak nei jest :O trudno jakoś... nie wiem jak to rozwiązac bo widze ze dla nas obojga ta rozmowa t jakiś mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena 35
no to własnie tym bardziej powinna sie odbyc. Najtrudniej zaczac, ale bez niej, bedzie to w Was tkwilo i nawet jak juz bedzie dobrze, to w drobnostkach bedzie ten zal czy inna frustracja sie ujawniala z sila niewspolmierna do problemu. W ogole na dalsze wspolne zycie powinniscie nauczyc sie rozmawiac o problemach, bo bez tego trudno Wam bedzie utrzymac szczesliwy zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
chce mi się seksuuuuuuuu już nie moge............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad va
jak przyjdzie tomu obciągnij i juz :D na pewno zrozumie ;) i dojdziecie do porozumienia a może i orgazmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
ohhh, tak chętnie bym to zrobiła, ma fajnego kutaska :P mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
ooooooo ładnych pare miesięcy!! a kiedyś, jezzzu jak sobie pomyśle co wyrabialiśmy ............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcwc
do dzieła! pomysl jak ci zrobi minete, ty mu loda.....na sama myśl pewnie ci mokro :P a potem zerżnie cię tak jak lubisz.....niezła sesja bedzie jak się dawno nie bzykaliście... szkoda życi ana żale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
to włąsnie jest najgorsze :P - przełamać się i mówić o tym....wiecie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetooo
a poruchaj sobie :P źle tak się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×