Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Nienawidze

Polecane posty

Tez mi sie nie spieszy do garow, chociaz gotowac uwielbiam:D ale takiego pana co by mnie pokochal z calego serca to bym chciala:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste serce i kiesznie ...
Przecież piszę , umów się i daj szansę , a kuchnia to nie jedyne miejsce dla kobiety ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi,ze takich randkowych propozycji to ja mam co i rusz:-o Problem w tym,ze nie moge natrafic na tego jedynego.Wlasnie nad tym najbardziej ubolewam:-o P.S-jak ja nienawidze niedziel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste serce i kiesznie ...
Mówię Ci jako facet , to Twój przywilej , wybierz sobie jednego znośnego i umów się . To że pójdziesz na randkę czy dwie do niczego Cie nie obliguje . Ja "zakochuje się " a raczej wpadam w zauroczenie momentalnie , ale baaaardzo rzadko i wcale się nie cieszę z tego powodu bo jestem sam a jestem starszy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze to nie koniec swiata nie miec faceta.Daje sobie swietnie tu rade jako kobieta samotna , jestem niezalezna itd itp ale ilez mozna czekac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste serce i kiesznie ...
Jak piszę umów się a potem marudź na ilu randkach byłaś w zeszłym miesiącu , tj w listopadzie ale tak szczerze ile propozycji przyjęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listopad ze dwie, grudzien ,a tez bedzie ze dwie:-o coz z tego jak w wiekszocis okazywali sie jakimis alkoholikami, spijali sie do granic niemozliwosci, albo pletli jakies glupoty, nie majace ani sensu ani nie posiadaly nawet zadnej kupy:-o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste serce i kiesznie ...
Nie posiadały kupy... :classic_cool: :D Spoko kupę to jeszcze jestem w stanie wyprodukować . Alkoholikiem zostać nie mogę , jestem facetem z Twoich snów :O Najważniejsze, że się starasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste serce i kiesznie ...
Staraj się bardziej ...:classic_cool:. Ciesz się że możesz wybierać . Ja zawsze byłem drugi i wcale mnie to nie podnieca bo nie miałem wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wlasnie za bardzo juz nie bawia takie randki:-o chcialabym poprostu isc na jedna konkretna rande:) zobaczyc to cos w oczach, poczuc chemie ,zakochac sie i byc szczesliwa:D Juz mam dosyc, i wcale nie uwazam ,zeby takie czeste randkowanie sie bylo fajne...wrecz przeciwnie, zaczynasz juz tracic wszelkie nadzieje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste serce i kiesznie ...
Lepszy nadmiar randek niż ich totalny brak poważnie . Kobiety rzadko wpadają w szał namiętności po jednej randce . Bo jak maja się zakochać w facecie śmierdzącym fajami i piwem , ew po 2 h opowiadania o jakiś pierdołach . Na wszystko potrzeba czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo,ze jestem w goracej wodzie kapana, ale poprostu mam juz tego wszystkiego dosyc:-o I nie jestem zadna maruda:D Tylko mam slaby dzien i mam nadzieje,ze ten rok sie wkrotce zakonczy, zcznie sie nowy, lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z
warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×