Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajuzjestem

JEST JUZ KTOŚ NA 2011 ????!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Jajuzjestem
No to podnosze!!! Dziewczyny co załatwiać będziecie w początkach tego roku?? Ja zastanawiam się żeby przejśc kwiaciarnie popytać zinformować się:) Kamerzyste musze znaleśc mam zamiar tak w lutym;P Coś może z dekoratorem jakim..polukam podzwonie i więcej narazie nie wiem.... Suknie ślubną ,garnitur obrączki to juz w pzyszłym roku styczeń/luty wtedy są niezle upusty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na początku tego roku w końcu musimy podpisać umowę z fotografem i kamerzystą. Oprócz tego finalnie wybrać dekoratorkę. Musimy się też spotkać z projektantem narzeczonego. W okolicach marca mamy zamiar zacząć projekt zaproszeń i poligrafii. W wakacje zrobić plener ślubny na save the date i sesje narzeczeńską. We wrześniu rozsyłamy save the date. Aha zapomniałam jeszcze, w okolicach kwietnia maja rozglądniemy się już tak porządnie za samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linakaro
Ja też 2011,dokładnie 16 lipiec:) Sala już zarezerwowana,znajomy kamerzysta poinformowany. Za to problem z zespolem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też mam ślub w maju 2011 r. :) i też się wszyscy dziwią co tak późno. Po pierwsze też chce trochę kaski uzbierać na wesele a po drugie i tak na 2010 r. u nas miejsc nie ma a ja rezerwowałam sale w sierpniu 2009 i nie było miejsc na czerwiec, lipiec sierpień ani nawet wrzesień 2011 więc został maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JennyAniołek
Ja :) Bierzemy ślub 20.08.2011r. Mamy już salę, zespół, fotografa, kamerzystę i auto, aa no i byliśmy też w kościele ale zapisy przyjmują dopiero od września 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Wy juz do kościoła?? Kurcze tez sie zastanawiam,bo kolezanka która miala ślub w tamtym roku poszla 3miesiace przed i prawie jej została tylko ta sobota wolna,kiedy ma śłub:D:D sobota wcześniej i pozniej był juz zajęte ehh tak sie jej tylko udało:D Noi tak sie zastanawiam czy to faktycznie juz iśc?? Zapytać księdza to chyba tak troche głupio nie?? Mieszkam na wsi..wiec ksiądz bardziej ^pamięta^ kto był u niego:D Ale może z drugiej strony...miało by nie byc poźniej miejsca na nasz ślub.ehh nie wiem co to myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Ahh zapomniałam napisać,ze byłam wczoraj u pierwszego z wypatrzonych kamerzystów noi dowiedziałam się że kosztuje ów usługa(kamerzysta-5godz.filmu+fotograf-zdjęcia od blogosławieństa po plener) 1500zł więc myśle że to dobra cena??:) No oczywiście mówili mi że to może podrożec o jakieś 20/50 zł na przyszły rok ale to jeszcze nie tak źle. Lepsze to niż fotograsz ok 1200 i kamerzysta 1200 :/ A tez jest sprawdzony i świetny:) Ale jeszcze musze dwóch sprawdzić..żeby nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO jajużjestem - gdzie znalazłaś takiego taniego kamerzystę i fotografa ?? możesz podać do niego namiary albo stronkę jak ma ?? Bo to strasznie tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
a ja się tam zapytałam księdza kiedy się zgłosić i powiedział mi, że w grudniu 2010 bo wtedy będzie miał kalendarz dopiero więc spokojnie czekam. a kamerzystę i fotografa też mam z jednej firmy (tzn ta firma to małżeństwo, nie mają studia, zajmują się jedynie weselami i studniówkami, zatrudniają kilka osób) i też mamy w cenie film i zdjęcia z domu, ślubu, wesela i plener i to wszystko za 1700, tylko że oczywiście cena może się trochę zmienić, o jakieś góra 100 zł. sprawdzałam też innego fotografa ale jego cena za taką samą usługę wynosiła 2800 więc nawet do niego nie jeździłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAJCIE NAMIARY NA TYCH FOTOGRAFÓW I KAMERZYSTÓW CO MAJĄ TAKIE DOBRE CENY :) I SKĄD ONI SĄ PLIS. U NAS BIORĄ OD 2000 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Kuleczka chętnie bym Ci podała,ale mamy śłub tego samego dnia:D:D Więc sama rozumiesz..:/ Oczywiscie mam paru takich tanich więc gdy juz wybiore dla siebie odpowiedniego najwyżej wtedy dami Ci namiary do paru innych:) Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam również bardzo dobrego i niedrogiego kamerzystę,mogę polecić,ale nie wiem z jakiego regionu jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytałam dokładnie :( no nic trza dalej szukać. Ja jestem z małopolski niedaleko Tarnowa w stronę Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko
:D ciekawe ile z was dożyje 2011 razem z narzeczonym :D co druga się rozstanie, potem będą szlochy na kafe "buuuu... zostawił mnie rok przed planowanym słubem ..... buuuuuuuuu...... a tu sala już zapłacona" he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy M
Zapraszam do głosowania blog prowadzony przeze mnie i mojego Narzeczonego od początku naszej znajomości. www.3-razy-m.blog.onet.pl SMS o treści A00080 pod numer 7144 blog w konkursie: http://www.blogroku.pl/3-razy-m,gw4ln,blog.html UWAGA !!! Dochód z sms zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych ( info: http://www.blogroku.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam myślę,że dożyję szczęśliwie tego ślubu;) Trzeba myśleć optymistycznie. Mnie też się to wydaje odległym terminem, ale czas naprawdę szybko zasuwa,no a poza tym nie miałam za bardzo możliwości zrobić wesela w tym roku,bo oprócz kwestii finansowych była jeszcze jedna poważna i nie wyszło. W każdym razie nie od wczoraj jestem z narzeczonym, więc to 1,5 jeszcze też jakoś wytrzymiemy;) Założę się,że wiele z nas miało podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Witaj:) Nie my pierwsze i nie ostatnie rezerwujemy 2lata wcześniej czy tam półtora:) Ślub to poważna decyzja i nie zmienia sie jej od tak ..bo sie pokłóciliśmy:) trzeba rezerwować wczesiej i nic na to nie poradzimy:P Heh ja sobie juz zamówiłam naklejki na pół wódki (bo bedziemy miec cytrynówke i czysta:D) Wiec tak mnie poniosło i mam naklejki z naszym zdj. hehe ale juz wiecej nic narazie nie kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie te przygotowania trochę przerażają i w ogóle sobie w tej chwili nie wyobrażam jakbym miała to wszystko załatwić na przykład w pół roku. Ja już więcej niż pół roku szukam zespołu i dalej nic,a z salą było podobnie,tyle,że wreszcie się znalazła jedna wymarzona;) Za to już nie mogę się doczekać szukania sukni ślubnej,ale to może dopiero koło grudnia.A Wy kiedy zamierzacie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Ja sukienke ślubną bede szyć ale też sobie bede szukać moze jakiejś sukienki na zwór...przejde po salonach i poprzymierzam. Też myślałam o grudniu ale to są zamieszania ze świetami,wtedy przejde do kawcowej i uprzedze ją a rozgladać sie myśle w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym szukaniem pod koniec roku to jest różnie jak się dowiedziałam od koleżanki, która teraz w grudniu szukała na lipiec. Bo z jedenej strony są wyprzedaże,jakieś okazje,bo są końcówki kolekcji,a z drugiej wchodzą już też nowe kolekcje,które są dużo droższe no i gorzej jak mi się taka spodoba,jak to się zdarzyło u koleżanki;) Bo szyć nie zamierzam,bałabym się co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja suknie prawdopodobnie będę projektować, jeśli tak to zacznę od spotkań z projektantami w wakacje. Jednak nie odpuszczę sobie też jakże miłego przymierzania sukien w salonach. Ogólnie mam zamiar zacząć rozglądać się w wakacje, wtedy przeważnie wchodzą już nowe kolekcje i jest to czas kiedy już jest nowa kolekcja, ale jest też jeszcze stara. To tak na wypadek, gdyby kolekcja na 2011 rok okazała się nie za ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tutaj jakaś moderacja na tym forum? Wszędzie nachalne reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Jeżeli mam być szczera to już klienci rezerwują terminy na 2011 -daje im to to że mają cenę z tego roku!!! Ale tych zajętych terminów jest jeszcze niewiele, Dużo natomiast dzwoni orientacyjnie!!Pytają o ceny i co gramy- a tak przy okazji jeżeli chcecie nas posłuchać to zapraszm na www.chomikuj.pl/korrelax w pliku demo, mamy też tam chłopaków z Hajnówki- Zespół Żubry oni grali u mnie co prawda w 2006roku, ale sentyment pozostał, filmowała firma Prokadr z Białegostoku a wesele mieliśmy "U Anny" w Bielsku Podlskim -genialna obsługa i nie drogo!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam- WIDEO-FOTO KIELCE
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Zespół Muzyczny Kors&Relax ogłasza promocję cenową na nasze usługi,jej szczegóły oraz szczegóły naszej działalności znajdziecie Państwo na korsrelax.pl lub pod nr tel 504872669,511853208 Tak niskich cen za maksymalne usługi jeszcze nie było!!! Oprawa wokalna ślubu oraz oprawa instumentalno-wokalna wesel i poprawin, a to wszystko w promocji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×