Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malaż Pokojowy

Szukam Muzy

Polecane posty

Gość Malaż Pokojowy

A dokładniej kobiet w wieku 20- 32 lata do moich prac otóż jestem malarzem tworze za pomocą węgla ostatnio też próbuje z farbami, do tej pory malowałem krajobrazy ale zauważyłem że czegoś mi w nich brakuje więc postanowiłem wzbogacić je o postać kobiety, więc jeżeli znalazła by się jakaś chętna by mi pozować to proszę o odpowiedz na post i spokojnie to nie są akty nie lobię tego typu malarstwa ps. prace nad nowymi projektami zacznę wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4
nie piszę się na to chociaż się kwalifikuję w przedziale. To nudne zajęcie. Trzeba siedzieć po kilka godzin jak kołek w bezruchu. Już to kiedyś przerabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaż Pokojowy
co do ogłoszenia to zapomniałem podać mojego mejla rafal_p24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaż Pokojowy
to nie są żarty szukam kobiety która pozwoli unieśmiertelnić się na jednym z moich obrazów ps. asystentki nie szukam ale mogę kiedyś kogoś pouczyć malarstwa (o ile to możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaż Pokojowy
wiem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaż Pokojowy
nie tylko człowiek malarstwem żyje. Mogę najpierw cie utrwalić na moim płótnie a potem możemy się odprężyć w bardziej cielesny sposób lub na odwrót najpierw zabawa potem praca choć z drogiej strony czy malarstwo można nazwać pracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaż Pokojowy
nie tylko człowiek malarstwem żyje. Mogę najpierw cie utrwalić na moim płótnie a potem możemy się odprężyć w bardziej cielesny sposób lub na odwrót najpierw zabawa potem praca choć z drogiej strony czy malarstwo można nazwać pracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaż Pokojowy
nie tylko człowiek malarstwem żyje. Mogę najpierw cie utrwalić na moim płótnie a potem możemy się odprężyć w bardziej cielesny sposób lub na odwrót najpierw zabawa potem praca choć z drogiej strony czy malarstwo można nazwać pracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Leonek
Spadaj podszywie, prawdziwej diablicy do pięt nie dorastasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×