inteligentny i mądry człowiek 0 Napisano Grudzień 27, 2009 I dzień tygodnia.............. :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Małrycyna2 0 Napisano Grudzień 27, 2009 brawo. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Małrycyna2 0 Napisano Grudzień 27, 2009 jakie masz plany na jutro ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
inteligentny i mądry człowiek 0 Napisano Grudzień 27, 2009 Przecież mówiłem że dzisiaj założe topic:D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość siostrzyczkaaaaaaaaaaaaaaaaaa Napisano Grudzień 27, 2009 http://listonic.pl/dagaa/choinka Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Patrika 0 Napisano Grudzień 27, 2009 Bardzo inteligentnie to wymyśliłes Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Małrycyna2 0 Napisano Grudzień 27, 2009 no mówiłeś ;) wg. kościoła pierwszym dniem tygodnia jest niedziela ;P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
*Night Woman* 0 Napisano Grudzień 27, 2009 fajnie ,może następny tydzień będzie lepszy od tego :( Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
SłodkaCzekolada 0 Napisano Grudzień 27, 2009 Właśnie dziś jest Pierwszy dzień tygodnia matołku:-P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Małrycyna2 0 Napisano Grudzień 27, 2009 W niektórych kalendarzach jest niedziela pierwsza, w innych poniedziałek. W telefonach wybierasz sobie to. Zatem można sądzić iż to bardziej indywidualna sprawa. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach